Majdanowie planują opuścić kraj. Jaki kierunek wybrali?

15 listopada 2021
Przez: : J.J

Małgorzata Rozenek-Majdan w jednym z wywiadów zdradziła, że wraz z całą rodziną zamierza wyjechać z kraju. Gdzie i na jak długo wybierają się Majdanowie? Poznajcie szczegóły!

Rodzina Majdanów

Małgorzata i Radosław Majdanowie tworzą zgraną i kochającą rodzinę dla dwóch synów Małgosi z wcześniejszego małżeństwa – Stanisława i Tadeusza oraz swojego wspólnego synka – Henryka. Każdego dnia w sieci możemy oglądać liczne zdjęcia całej rodziny. Małgorzata i Radek chętnie pokazują swoim obserwatorom fragmenty zwykłej codzienności, zaskakujące pomysły czy urywaki z dalekich wakacji. Bezsprzecznie są oni jedną z najpopularniejszych rodzin w świecie polskiego show-biznesu.

Rozenek odnosi również ogromny sukces w życiu zawodowym. Oprócz tego, że jest jedną z najpopularniejszych osobowości telewizyjnych ostatnich lat, udowodniła swoją smykałkę do biznesu.
Niedawno informowaliśmy Was, że marka Mrs. Drama będzie miała swój pierwszy stacjonarny sklep!

Zobacz także: Rozenek-Majdan otwiera butik!

Małgorzata Rozenek z mężem i synami
Majdanowie na wakacjach

Zobacz także: Wakacyjne fotki Majdanów

Majdanowie wyjeżdżają z Polski

Każdy, kto choć trochę śledzi życie Rozenek wie, że uwielbia ona celebrować wszystkie święta. Małgorzata nie tylko dba o perfekcyjne przystrojenie wnętrza na te okoliczności, ale również o to, by spędzić je w rodzinnym gronie.

W czasie świąt Bożego Narodzenia Małgosia lubi dzielić się z fanami zdjęciami choinki, rodzinnymi fotkami i prezentami, którymi obdarowuje się z najbliższymi. Jak się jednak okazuje, w tym roku święta Majdanów będą wyglądały zupełnie inaczej. Małżeństwo wraz z synami planuje wyjechać za granicę. W rozmowie z Jastrząbpost prowadząca Projekt Lady zdradziła, że jeśli tylko Polska nie zamknie się ze względu na pandemię koronawirusa całą rodziną opuszczą kraj:

„Radosław zawsze mnie bardzo rozpieszcza prezentami. On jest bardzo uważny, zawsze słucha. Te prezenty są niezwykle trafione. My kochamy święta Bożego Narodzenia i już nie możemy się doczekać tych kolejnych. Chociaż te będą inne. Jeżeli świat się nie zamknie, to wyjeżdżamy. Po raz pierwszy w życiu. Ale to wcale nie oznacza, że ominie nas Wigilia i świętowanie. Po prostu przekładamy świętowanie na nieco wcześniejszy termin i wtedy upieczemy dwie pieczenie na jednym ogniu. I święta, i wyjazd.”

Małgorzata i Radek zdradzili również, że po raz kolejny za cel wybrali sobie swój jeden z ulubionych kierunków, czyli Azję!

Źródło: Jastrząbpost, Instagrma Małgorzaty-Majdan

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz