Połącz się z nami

Majdanowie pokazali efekt sesji zdjęciowej! Zadedykowali ją przyszłym rodzicom!

Z życia gwiazd

Majdanowie pokazali efekt sesji zdjęciowej! Zadedykowali ją przyszłym rodzicom!

Małgosia i Radosław Majdan pomimo tego, że również ich życie uległo zmianie, są zapewne bardzo szczęśliwi. Już niebawem przywitają swoją pierwszą wspólną pociechę. Po raz kolejny Majdanowie pokazali efekt sesji zdjęciowej do jednego z magazynów! Zobaczcie!

Ten rok bez wątpienia będzie należał do Małgosi i Radosława. Od kiedy ogłosili, że spodziewają się swojego wspólnego potomka, media oszalały na ich punkcie. Również oni sami chętni pokazują, jak przygotowują się do przyjścia na świat ich synka. Na Instagramie zarówno Radosława, jak i Małgosi znajdziemy wiele zdjęć z sesji fotograficznych, na których chętnie Małgorzata eksponuje swoje ciążowe krągłości.

View this post on Instagram

Często mnie pytacie, czy nie martwię się w ten dziwny czas będąc w 7 mśc ciąży. Oczywiście, że czuje się nieswojo i nie tak sobie wyobrażałam końcówkę ciąży. Jesteśmy w ciągłym kontakcie z lekarzami i bardzo poważnie stosujemy się do ich zaleceń, a to bardzo pomaga nam w poczuciu, że robimy to co należy. Zalecenia są proste: 1. Unikanie kontaktów społecznych – od 15 marca , kiedy zdecydowaliśmy się uciec z Warszawy, po to żeby sobie to ułatwić, nie kontaktowałam się z nikim poza moją rodziną. To daje poczucie bezpieczeństwa, że nie miałam się jak zarazić. 2. Mycie i dezynfekcja rąk – przestrzeganie tego zalecenia nie jest szczególnie trudne, bo moja Mama zawsze zwracała mi na to uwagę, a przecież czym skorupka za młodu … itd 😁 3. Zdrowe żywienie – to, że siedzimy w domach i ciągnie nas do tej lodówki częściej niż zwykle, nie znaczy, że mamy sięgać po niezdrowe rzeczy 😄 to nie jest najlepszy czas na dietę, ale dobre nawyki żywieniowe się ma, niezależnie od trudności. 4. Ruch – tu pojawia się sporo kontrowersji, jedni krzyczą NIE WYCHODŹ Z DOMU, co ogólnie ma sens, ale i lekarze i Ministerstwo Zdrowia razem z Kancelarią Premiera wyraźnie mówią, że jeżeli masz szanse wyjść na spacer, z dala od skupisk ludzkich, rób to 😁 i tu wracamy do powodu dla, którego wyjechaliśmy z Warszawy. Tu nasze szansę na spotkanie ludzi na spacerach są nieporównywalnie mniejsze, niż w Warszawie, a spacer ma naprawdę dobroczynny wpływ na kobiety w ciąży 👍szczególnie, że woj. mazowieckie ma największa liczbę zachorowań, a psy same się nie wyprowadzą😉 Last but not least 5. Dobre nastawienie – można się dołować, martwić, czarnowidzieć, ale teraz to i tak nie ma sensu. Teraz i tak nie możemy nic zrobić. Ta pandemia dotknie każdego, każdą branżę, wszystkich, ale zajmiemy się jej skutkami później. Teraz starajmy się znaleźć pozytywne aspekty sytuacji. Ja cieszę się że wreszcie mam czas na przeczytanie wszystkich książek, które czekają na półce. I ciagle pamietam, że ten mały człowiek pod sercem nie wie co tu się dzieje i jeszcze będzie miał dużo czasu żeby się martwić w swoim życiu i dopóki zależy to ode mnie, nie chce żeby się już teraz denerwował. Dlatego spokój, relaks i miłość ❤️

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

Należą oni również do grona tych osób, które nie boją się mówić na tematy tabu. Jednym z nich w naszym kraju jest bez wątpienia zabieg in-vitro, który nadal wzbudza wiele emocji wśród ludzi. Małgosia od zawsze podkreślała, że jej dwójka synów z poprzedniego związku, przyszła na świat właśnie dzięki metodzie in-vitro i dzielnie walczy, aby inne pary miały również taką szansę! Zobaczcie TUTAJ!

Teraz po raz kolejny na profilach na Instagramie małżonków pojawiło się piękne zdjęcie, które jak się okazuje, będzie okładką dla jednego z magazynów! Zobaczcie!

Majdanowie pokazali efekt sesji zdjęciowej!

Radosław i Małgorzata pojawią się już niebawem na okładce magazynu VIVA!. Jak napisała Małgosia w opisie zdjęcie, będzie to wywiad, w którym podzielą się ze swoimi fanami szczęściem ale i troskami:

„Dzielimy się z Wami naszym szczęściem, ale i troskami. O miłości, lękach i spełnieniu marzeń w cieniu pandemii… ze szczególną dedykacją dla wszystkich przyszłych rodziców ❤️”

Na zdjęciu nie tylko w oczy rzuca się już całkiem sporych rozmiarów brzuszek ciążowy Małgosi, ale również, nie tylko my to zauważyliśmy, że ciąża żony służy Radosławowi:

„Radek jaki młody wow!👍”

„przy Gosi tak odmłodniał”

„korzystna zmiana!👍”

Jak podoba Wam się najnowsze zdjęcie Majdanów? Jesteście ciekawi, co zdradzą w wywiadzie?

Magazyn z wywiadem Radosława i Małgorzaty Rozenek- Majdan pojawi się w wielkanocnym wydaniu magazynu VIVA!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry