Połącz się z nami

Majdanowie potwierdzili płeć dziecka. Wybrali już imię?

Majdanowie potwierdzili płeć dziecka.

News

Majdanowie potwierdzili płeć dziecka. Wybrali już imię?

Od kilku dni informacja, o tym, że Małgorzata Rozenek- Majdan jest rzeczywiście najbardziej gorącym newsem. Dzisiaj w Dzień Dobry TVN mogliśmy zobaczyć jak szczęśliwa Małgosia razem z mężem, rozmawiają z Agnieszką Jastrzębską. Opowiedzieli o świętach, jak również in virto i oczywiście ciąży. Był to ich pierwszy wywiad od czasu ogłoszenia tej radosnej wiadomości, w którym Majdanowie potwierdzili także płeć dziecka.

Informacja o tym, że Małgorzata Rozenek-Majdan jest w ciąży, wyszła na jaw kilka dni temu. Kiedy to na koncercie zespołu IRA, jego lider ze sceny pogratulował Radosławowi. Od tamtego czasu informacja ta jest najgorętszym newsem, o który piszą wszystkie tabloidy. Para otrzyma także sporo gratulacji za pośrednictwem portali społecznościowych, chętnie też za nie dziękowali.

Pierwszy wspólny wywiad.

Dzisiaj rano w Dzień Dobry TVN szczęśliwa para w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską postanowili uciąć wszelkie spekulacje. Sami opowiedzieli o stanie błogosławionym Małgosi.

Rozenek zdradziła kilka szczegółów o początkach ciąży. Powiedział, że miała ciążowe zachcianki na takie rzeczy, których jednak z reguły unika.

„Miałam przez trzy tygodnie ogromną potrzebę zjedzenia popcornu, popcornu, którego nigdy nie jem… Ja już dzieciom zabierałam” – powiedziała Małgosia.

Małgosia wyznała, że znacznie zwolniła tempo zwłaszcza w pracy, a pierwsze miesiące przede wszystkim odpoczywała.

„Pierwsze trzy miesiące głównie jadłam i spałam. Dobrze mi z tym było. Nie czułam się z tym źle, nie mogłam znieść zapachu smażonego, ale tak, to czułam się świetnie.” – przyznała

Para opowiedziała także o in vitro oraz ile kosztuje nerwów i pieniędzy. Małgosia przyznała, że w tych sprawach osoby starające się o dziecko powinny liczyć na wsparcie państwa. Przyznała również, że ma cel walczyć o to właśnie.

Majdanowie potwierdzili płeć dziecka.

Majdanowie powiedzieli także, że czerwiec jest dla nich wyjątkowy, a będzie jeszcze bardziej. Właśnie wtedy przewidywany jest termin porodu Małgosi. Para potwierdziła też, że spodziewają się chłopca. Z czego z pewnością Radosław jest bardzo dumny.

 „Ludzie myślą, że skoro mamy dwóch synów, na pewno byśmy chcieli córkę, ale my od początku marzyliśmy o synu, naprawdę. Tak, będzie syn, jesteśmy szczęśliwi, od początku wiedziałam, że będzie syn” –powiedział Małgorzata

Mają już nawet wybrane imię.

„Tak naprawdę mamy od dawna. To imię było z nami od początku” – wyjawiła Rozenek.

Małgosia powiedziała, że mają dwa typy, nie zdradziła jednak jakie. Zaapelowała do telewidzów, że są jednakże otwarci na propozycję pięknych staropolskich męskich imion.

Też jesteście ciekawi jakie imię dla swojego syna ostatecznie wybiorą Majdanowie? Z pewnością dowiemy się tego już za kilka miesięcy?

Parze oczywiście życzymy wiele szczęścia!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry