Połącz się z nami

Rozenek pokazała ciążowy brzuszek i podziękowała za gratulacje!

Z życia gwiazd

Rozenek pokazała ciążowy brzuszek i podziękowała za gratulacje!

Małgorzata Rozenek jest w ciąży z Radosławem Majdanem. Były piłkarz pochwalił się błogosławionym stanem swojej partnerki wczoraj wieczorem. Teraz Rozenek pokazała ciążowy brzuszek i podziękowała za gratulacje!

Małgorzata Rozenek jest w ciąży

W niedzielę wieczorem Radosław oznajmił, że wraz z Małgorzatą spodziewają się dziecka! Para ogromnie się cieszy, że ich rodzina się powiększy. Chętnie publikują wpisy, w których podkreślają, jak bardzo cieszą się z ciąży.

Niestety gwiazda nie miała pozytywnych doświadczeń podczas starania się o dziecko, gdyż poroniła już dwukrotnie. Co więcej, nawet próby in vitro nie zakończyły się happy endem. Jednak tym razem wszystko poszło zgodnie z planem i małżeństwo może cieszyć się swoim szczęściem.

Tym bardziej, taka wiadomość nie mogła obyć się bez odzewu wśród internautów! Jednak nie tylko obserwatorzy gratulują parze, zrobiło to również wielu gwiazd!

Radosław Majdan podziękował za gratulacje!

Były piłkarz na swoim profilu na Instagramie opublikował wpis, w którym podziękował wszystkim za życzenia:

„Kochani, jesteście wspaniali. Dziękuję za setki słów wsparcia i gratulacji. Jesteśmy przeszczęśliwi i tą radością podzieliliśmy się z Wami. To prawda – zwariowałem ze szczęścia, ale cały czas dmuchamy na zimne… Trzymajcie za nas wszystkich kciuki”

Rozenek pokazała ciążowy brzuszek i podziękowała za gratulacje!

Małgosia również postanowiła podziękować za wszystkie miłe słowa na swoim oficjalnym profilu na Instagramie:

„Dziękujemy Wam bardzo serdecznie za gratulacje i wszystkie ciepłe słowa dziękujemy, że razem z nami dzielicie ten niezwykle ważny dla nas czas marzyliśmy o tej chwili wiele razy, ale rzeczywistość jest jeszcze piękniejsza wszystkiego dobrego i pozdrawiamy Was bardzo, bardzo serdecznie  #loveisallaround” 

Co ciekawe, zanim podziękowania gwiazda opatrzyła powyższym zdjęciem, Małgosia zamieściła zupełnie inne, na którym pokazała swój ciążowy brzuszek! Po chwili jednak się rozmyśliła i zmieniła fotkę.

Być może gwiazda uznała, ze poprzednie było zbyt osobiste?

Cieszymy się wraz z państwem Majdan i również przesyłamy moc życzeń! Zdrówka dla przyszłej mamy i jej maleństwa!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry