Połącz się z nami

Majdanowie w takich samych bluzach od Łukasza Jemioła!

Moda i uroda

Majdanowie w takich samych bluzach od Łukasza Jemioła!

Szczęśliwi przyszli rodzice wypoczywają obecnie poza granicami kraju. Wieczorna porą zdecydowali się zaprezentować w bluzach marki znanego projektanta. Znamy ich koszt! Majdanowie w takich samych bluzach od Łukasza Jemioła!

Majdanowie w takich samych bluzach od Łukasza Jemioła!

Małgorzata i Rodosław Majdan od momentu ogłoszenia informacji o tym, że spodziewają się swojego pierwszego, wspólnego dziecka są na językach wszystkich ludzi. Fani małżeństwa żyją informacjami o ich życiu. Chętnie śledzą również ich coraz kolejne wyjścia branżowe i angażowanie się w nowe projekty, których nie brakuje nawet jak na zaawansowany stan Małgosi.

Ostatnio Małgorzata pochwaliła się zdjęciem , na którym pozowała z zmysłowym body. Nie podała jednak informacji na temat projektu, nad którym pracuje, pozostawiając go w wielkiej tajemnicy- więcej na ten temat TUTAJ! Dziś, informowaliśmy Was o tym jak Majdanowie wybrali się na huczne otwarcie Suntago Park of Poland, czyli największego Parku Wodnego w Europie. Małgosia przy okazji zażartowała ze swoich ciążowych krągłości, udowadniając dystans do własnej osoby:

„Byliśmy dziś na otwarciu największego Parku Wodnego w Europie @go.suntago 30 min drogi od Warszawy 💦💧 rewelacyjne miejsce dla całej rodziny. Żałowałam, że nie mam kostiumu, ale bałam się, że Greenpeace będzie chciało wyciągnąć mnie na brzeg🐳😂😂😂”

Majdanowie w takich samych bluzach od Łukasza Jemioła!

Aktywność szczęśliwych przyszłych rodziców nie zwalnia tempa. Wieczorną porą Radosław dodał zdjęcie ze swoją ukochaną małżonką. Uśmiechnięta i szczęśliwa para odpoczywa na wyjeździe w hotelu Klosterbräu & SPA, który znajduje się w Austrii.

To, co zwróciło uwagę internautów to ubiór małżeństwa. Małgorzata i Radosław pozują w dwóch takich samych, białych bluzach z kapturem. Mają one jedynie hasło przewodnie „Love Me Tender” i pochodzą od popularnego i bardzo cenionego projektanta Łukasza Jemioła, który reklamuje je jako śmiały manifest i wymarzony prezent na walentynki. Koszt takiej bluzy sięga 449 złotych!

Jak podoba się Wam małżeństwo w bluzach znanego projektanta? My jesteśmy zachwyceni!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry