Połącz się z nami

Majdanowie zdradzili reakcję na ciążę! Łzy napływają do oczu!

Z życia gwiazd

Majdanowie zdradzili reakcję na ciążę! Łzy napływają do oczu!

Już wkrótce Małgorzata i Radosław zostaną rodzicami. W jednym z ostatnich wywiadów Majdanowie zdradzili reakcję na ciążę! To naprawdę wzruszające słowa!

Od kilku tygodni media żyją ciążą Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława! Jesteście ciekawi szczegółów, jak zareagowali na wieść, że się udało? Możecie się wzruszyć!

W połowie grudnia media obiegła elektryzująca wiadomość. Małgorzata Rozenek- Majdan i  jej mąż spodziewają się wspólnego dziecka! Informacje o tym pierwszy przekazał przyjaciel rodziny, wokalista zespołu Ira podczas koncertu zespołu, na którym obecny był przyszły tata. Od tego momentu w mediach regularnie pojawiają się artykuły o szczęśliwym małżeństwie. Niedawno para zdradziła, że Małgorzata urodzi chłopca. Będzie to trzecie dziecko Perfekcyjnej. Małgosia jest już szczęśliwą mamą Stanisława i Tadeusza z poprzedniego małżeństwa z Jackiem Rozenkiem.

Majdanowie zdradzili reakcję na ciążę!

Radosław Majdan, mimo że uczestniczy w wychowywaniu dzieci Małgosi, nie doczekał się jeszcze własnego potomka. Para wzięła ślub w 2016 roku i od tego czasu wielokrotnie przyznawali w mediach, że marzą o wspólnym dziecku.

Małżeństwo Majdanów głośno mówiło o tym, że jedyną szansą dla nich, na posiadanie potomka, jest metoda in vitro. Jak przyznawała sama Małgorzata, odkąd starali się z mężem o dziecko, poroniła już dwa razy.

Po nieudanych próbach w końcu się udało i Małgorzata z Radosławem już za kilka miesięcy powitają na świecie synka. W jednym z ostatnich wywiadów, którego udzieli podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z telewizją TVN, para zdradziła ich reakcję na wieść o tym, że w końcu się udało! Nie zabrakło oczywiście łez i to nie tylko z ich strony!

„Jak skończył się 12 tydzień i obejrzeliśmy już na USG, już dostaliśmy wszystkie wyniki badań i po prostu usiedliśmy w gabinecie naszego ukochanego doktora i się popłakaliśmy w trójkę” – powiedziała Małgorzata

Posłuchajcie sami całej wypowiedzi Majdanów!

Przyszłym rodzicom po raz kolejny gratulujemy i cieszymy się razem z nimi szczęściem!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry