Maksym Ziółkowski: [wiek, kariera, Fame MMA, Instagram]

24 września 2021
Przez: : KS

Maksym Ziółkowski to twórca internetowy, który swoich sił spróbuje niebawem w zupełnie nowej dla siebie płaszczyźnie. Trzeba przyznać, że jego debiut na gali Fame MMA zapowiada się naprawdę ciekawie. Sprawdźmy, co wiadomo na temat jego kariery oraz życia prywatnego!

Maksym Ziółkowski: wiek

W sieci bez problemu można dotrzeć do kilku podstawowych informacji na temat Maksyma. Okazuje się, że na chwilę obecną youtuber ma 31 lat. Wiadomo także, że mieszka w Warszawie. Wielu internautów zastanawia się znany jest wzrost Ziółkowskiego. Trzeba przyznać, że mężczyzna jest dość wysoki, bowiem mierzy 185 cm.

Niestety, o życiu prywatnym Maksyma Ziółkowskiego wiadomo niezbyt dużo. Wszystko wskazuje na to, że zalicza się do grupy twórców internatowych, którzy niechętnie dzielą się swoim życiem prywatnym publicznie.

Zobacz także: Co wiemy o Boxdelu?

Maksym Ziółkowski: kariera

Maksym dużą popularność w sieci zdobył dzięki prowadzeniu kanału na Youtube. Na przestrzeni czasu opublikował tam już wiele materiałów o różnej treści. Wśród filmów jego autorstwa znajdziemy challenge, które między innymi dotyczą jedzenia, wysiłku fizycznego oraz życia codziennego.

Warto wspomnieć, że autor kanału Maksymalnie przeszedł także spektakularną metamorfozę. Mianowicie, zrzucił kilkadziesiąt nadprogramowych kilogramów. Teraz jest trenerem personalny i pomaga innym osiągnąć to, czego sam dokonał.

Ziółkowski swoich sił próbuje także w muzyce. Na jego filmach często pojawiają się także specjalnie zaproszeni gości znani z branży internetowej.

Maksymalnie Fame MMA
Maksym zadebiutuje na gali Fame MMA 11

Maksym Ziółkowski: Fame MMA

Przed Maksymem Ziółkowskim stoi kolejne wyzwanie. Mianowicie, podczas gali Fame MMA 11 po raz pierwszy wystąpi w roli zawodnika mieszanych sztuk walki. Jego debiut niewątpliwie nie będzie należał do najłatwiejszych, bowiem w ringu zmierzy się z jednym z włodarzy federacji.

2 października w Gliwicach na gali Fame MMA 11 Maksym zawalczy z Michałem Baronem, znanym szerszej widowni jako Boxdel. Nie da się ukryć, że ich pojedynek zapowiada się naprawdę ciekawie.

Maksym Ziółkowski: Instagram

Twórca internetowy prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwa @maksym_ziolkowski. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 150 tysięcy użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz