Mała Ania pochwaliła się płaskim brzuchem. Po ciąży nie ma już śladu!

30 kwietnia 2022
Przez: : W.M.

Na początku tego roku Mała Ania znana fanom z kontrowersyjnego programu Warsaw Shore została mamą. Zaledwie kilka miesięcy po porodzie 29-latka pochwaliła się szczupłą sylwetką i zdradziła, czemu zawdzięcza taką formę.

Mała Ania z Warsaw Show ma dziecko

W połowie ubiegłego roku Mała Ania pochwaliła się, że wspólnie z partnerem spodziewają się dziecka. Była gwiazda popularnego reality-show stacji MTV chętnie relacjonowała swoim fanom radosne miesiące oczekiwania na synka.

1 stycznia Ania i jej mąż Artur Sowiński zostali rodzicami. Jako pierwszy zdjęciem synka pochwalił się Kornik, a niedługo później także profil dumnej mamy zapełnił się fotografiami małego Natana.

Zobacz także: Mała Ania z Warsaw Shore została mamą.

Ania należy do grona celebrytek, które bardzo aktywnie prowadzą swój profil na Instagramie. Warto dodać, była gwiazda Warsaw Shore zgromadziła już ponad 540 tys. followersów, którym chętnie pokazuje, jak aktualnie wygląda jej codzienność.

Mała Ania
Mała Ania z Warsaw Shore

Forma Małej Ani

Była uczestniczka kontrowersyjnego reality-show często publikuje nowe zdjęcia z synkiem i chwali się pięknym okresem, jakim jest macierzyństwo. Ostatnio 29-latka pochwaliła się swoim obserwatorom szczupłą sylwetką zaledwie kilka miesięcy po porodzie i zdradziła, czemu zawdzięcza taką formę.

„Bardzo się cieszę ze wracam do swojej formy 😍 nie będę Wam wciskać kitow, ze kilogramy tracę na siłowni, bo to nie prawda. Ostatnio dopiero odwiedzilam fizjoterapeutkę z @zieba.clinic i powoli zaczynam ćwiczyć brzuch 😌 Mamo ! Dziękuje za geny” – podpisała zdjęcie

Obserwatorzy, którzy śledzą profil Ani, są zachwyceni szybkim powrotem do formy byłej gwiazdy Warsaw Shore.

„Pięknie wyglądasz”

„Kwitniesz kobieto”

„Tez bym chciała tak wyglądać po porodzie 😃 uwazam ze super, ze mowisz otwarcie, ze to kwestia genów” – komentują fani

Trudno nie zgodzić się z opiniami internautów. Mała Ania wygląda kwitnąco, a macierzyństwo zdecydowanie jej służy.

źródło: Instagram Ania Sowińska

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej