Mała Ania urodziła! Była uczestniczka “Warsaw Shore” po raz pierwszy została mamą!

1 stycznia 2022
Przez: : MC

Mała Ania i Artur Sowiński powitali na świecie swoje pierwsze dziecko! O radosnej nowinie poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych … . Gratulacjom nie ma końca!

Kilka słów o Ani

Mała Ania, a tak właściwie Anna Sowińska to jedna z najpopularniejszych influencerek w naszym kraju, którą na samym Instagramie śledzi ponad pół miliona internautów. Zyskała popularność biorąc udział w kontrowersyjnym programie Warsaw Shore, w którym uczestnicy chodzą na imprezy i nie stronią od alkoholu. Ania pojawiła się w show na samym początku i w ekspresowym tempie zdobyła sympatię widzów. Zrezygnowała z udziału dopiero po 12. sezonie.

Zobacz także: Nowa fryzura Ani Sowińskiej

Po zakończeniu przygody z programem skupiła się na działaniu w sieci. Udało jej się odciąć od łatki imprezowiczki i stała się inspiracją dla wielu kobiet. Szczególnie jeśli chodzi o modę i stylizacje.

Ciąża

Pod koniec czerwca do mediów dotarła informacja, że Mała Ania wraz z partnerem – Arturem Sowińskim spodziewają się dziecka. Wówczas na Instagramie pojawiło się zdjęcie USG oraz wymowny opis:

„Cześć Skarbie  jesteś spełnieniem naszych marzeń ! Bardzo Cię z tatusiem kochamy i czekamy na Ciebie” – napisała Ania.

Niedługo później Ania i Artur wzięli ślub. Piękne zdjęcia z ceremonii jak i przebiegu ciąży regularnie pojawiały się na social mediach gwiazdy.

Zobacz także: Suknia ślubna Małej Ani

Mała Ania urodziła

Wreszcie nadszedł ten dzień. Anna i Artur Sowińscy po raz pierwszy zostali rodzicami! Mąż Małej Ani zamieścił zdjęcie maleństwa.

Artur Sowiński
Artur Sowiński z synem

Gratulujemy i życzymy dużo zdrowia!

źródło: Instagram Małej Ani

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz