Mała Ania zaszalała z fryzurą i tym razem postawiła na grzywkę. „trochę jak Anna Lewandowska”

20 stycznia 2021
Przez: : W.M.

Była gwiazda „Warsaw Shore” postawiła na kolejne zmiany w swoim wyglądzie. Nie wszystkim przypadły one jednak do gustu. Mała Ania zaszalała z fryzurą.

28-latka wielokrotnie zaskakiwała obserwatorów swoimi metamorfozami. Zobaczcie zatem najnowszą.

Anna Aleksandrzak znana widzom reality-show jako „Mała Ania” zdobyła popularność dzięki udziałowi w kontrowersyjnym programie MTV „Warsaw Shore”. Dziś 28-latka, w reality-show zadebiutowała ponad osiem lat temu. Aleksandrzak pojawiła się w programie już w pierwszym sezonie i nieprzerwanie występowała w nim aż do 12. edycji.

Chociaż Mała Ania zakończyła już przygodę z programem i wielokrotnie podkreślała, że ten etap ma za sobą, wciąż prężnie działa w polskim show-biznesie. 28-latka bardzo aktywnie prowadzi swój profil w mediach społecznościowych, na którym publikuje wiele zdjęć i relacji, a także chętnie opowiada na pytania swoich fanów. Warto zaznaczyć, że Aleksandrzak doczekała się pokaźnego grona followersów (ponad 507 tys.).

Jakiś czas temu Ania pochwaliła się swoim obserwatorom, ze w końcu jest zakochana. Po kilku nieudanych związkach była uczestniczka „Warsaw Shore” poznała partnera, z którym wiedzie szczęśliwe życie.

mala

Mała Ania zaszalała z fryzurą i tym razem postawiła na grzywkę

Na swoim instagramowym profilu Mała Ania często porusza tematykę urody. 28-latka testuje wiele kosmetyków i produktów, które następnie recenzuje swoim odbiorcom. Ponadto była uczestniczka reality-show często prezentuje się w modnych i oryginalnych stylizacjach, które są inspiracją dla wielu kobiet.

Swoich wiernych fanów Ania przyzwyczaiła już do częstych zmian w swoim wyglądzie. Nie inaczej jest i teraz. Tym razem Mała zdecydowała się na grzywkę. Zdjęcia w nowej fryzurze pokazała oczywiście na Instagramie.

„Pasuje czy nie ?”– zapytała swoich obserwatorów

mała ania

Followersi Małej Ani mieli podzielone zdania. Chociaż spora część wyraziła zachwyt nad kolejną metamorfozą 28-latki, część internautów stwierdziło, że grzywka nie pasuje do Aleksandrzak.

„Lepiej bez :)”

„Zdecydowanie lepiej bez”

Co ciekawe, część fanów Ani zauważyło, że z grzywką podoba jest do Ani Lewandowskiej.

„Jak Lewandowska🙊”

„trochę jak Anna Lewandowska”

mała ania
źródło: Instagram

A Wy co sądzicie o nowej fryzurze Ani? Faktycznie przypomina Lewandowską?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej