Mała Ania znów szokuje. Gwiazda „Warsaw Shore” drastycznie ścięła włosy…

11 lutego 2021
Przez: : W.M.

Była gwiazda kontrowersyjnego reality-show często poddaje się metamorfozom. Nie inaczej było i tym razem. Zobaczcie, jak wygląda w nowej odsłonie. Mała Ania znów szokuje.

Ania, którą widzowie stacji MTV poznali dzięki udziałowi w programie „Warsaw Shore”, często pokazuje się swoim fanom w nowych fryzurach. Zobaczcie najnowszą.

Anna Aleksandrzak

Ania Aleksandrzak znana jako „Mała Ania” na stałe zagościła już w polskim show-biznesie. Pierwsze kroki w telewizji stawiała w programie „Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy” w 2013 roku. W kontrowersyjnym reality-show, w którym uczestnicy mieszkają razem i spędzają wspólnie czas na imprezowaniu, występowała od pierwszego sezonu, a swoją przygodę zakończyła na edycji dwunastej. Aleksandrzak przyznała, że ten etap ma już za sobą. Chociaż Mała Ania nie jest już uczestniczka „Warsaw Shore”, program przyniósł jej ogromną popularność. Warto zaznaczyć, że Instagram Ani obserwuje już ponad 512 tys. followersów.

Ania Aleksandrzak

Mała Ania znów szokuje

Mała Ania swoją przygodę z programem „Warsaw Shore” zaczynała jako młoda 20-letnia dziewczyna. Fani reality-show z pewnością pamiętają, jak Aleksandrzak wyglądała w pierwszych sezonach programu. Na przełomie kilku lat była gwiazda reality-show przeszła spektakularną metamorfozę. Ania nie ukrywa, że często korzysta także z pomocy gabinetów medycyny estetycznej. Chociaż niektórzy internauci wciąż wypominają jej, że za bardzo ingeruje w swój wygląd, Aleksandrzak podkreśla, że świetnie czuje się w swoim nowym wydaniu.

Instagramowi obserwatorzy Ani z pewnością zwrócili uwagę, że Mała chętnie eksperymentuje ze wyglądem i często zmienia fryzury. Tak też jest i tym razem. Aleksandrzak na swoim profilu w mediach społecznościowych pochwaliła się swoim odmienionym wyglądem. Uwagę oczywiście zwracają mocno skrócone włosy Małej Ani.

mała ania
źródło: https://www.instagram.com/malaa_official/

„Świetnie w krótszych”

„Aniu wyglądasz przepięknie! Włosy są bardzo kobiece, brąz to twój kolor. Elegancka młoda piekna kobieta” – piszą internauci

Jak widać, nowa fryzura przypadła do gustu fanom Małej Ani. A jak Wam podoba się kolejna metamorfoza byłej gwiazdy reality-show?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej