Połącz się z nami

Małgorzata Borysewicz zdradza szczegóły macierzyństwa! Pokazuje kolejne zdjęcia synka!

News

Małgorzata Borysewicz zdradza szczegóły macierzyństwa! Pokazuje kolejne zdjęcia synka!

Rolniczka w szpilkach coraz częściej oraz chętniej dzieli się z fanami swoim życiem, co pokazała tym razem? Zobaczcie!

O rolniczce w szpilkach pisaliśmy niejednokrotnie. Ostatnio Małgosia obchodziła swoje okrągłe 30 urodziny! Małgosia myślała, że świętować będzie tylko ze swoim mężem na „HOT RANDCE” jak się okazało rodzina i przyjaciele przyszykowali dla niej coś szczególnego i przygotowali imprezę niespodziankę! Przeczytać o tym możecie TUTAJ!
Kobieta nie kryła zaskoczenia i chętnie podzieliła się z fanami, za pomocą swojego Instagrama relacją z imprezy!

Konto Małgosi z dnia na dzień śledzi coraz więcej fanów, a jej profil jest coraz aktywniej prowadzony.
Najnowsze zdjęcie gwiazdy po raz kolejny pokazuje małego Rysia i choć jest to sama stopa dziecka podpis do zdjęcia rozczula:

Co tam nowa zabawka i mata w zoo… Zabawa w stopki jest najlepsza! Rysio jest już taki słodki i kontaktowy, każdego dnia zmienia się w gadulkowego śmieszka. Moment, gdy po jedzonku przekreca się na wszystkie strony brzusiem i dupka do góry, to np. od dziś. Jaram się tymi momentami, choć do niedawna nie miało to dla mnie szczególnego znaczenia. Synus już po obiadku a my za chwilę lecimy na pomidorowa z mielonym nadziewanym pieczarka ( pieczonym), pewnie ciekawicie się jak u nas qq bo nie robiliśmy przeglądu dawno, fotki postaram się wrzucić dziś, trochę się ostatnio w tym temacie zmieniło ?”

Twarz dziecka nadal osnuta jest wielką tajemnicą. Młoda mama chroni prywatności i nie pokazuje go w sieci. Poznajemy jednak wiele szczegółów na temat życia, wiemy co robi mama z synkiem w wolnym czasie, czym się „jara” a nawet co zje na obiad tego dnia oraz zapewnia fanów, że niedługo wrzuci nowe fotki.

Czekamy z wielką niecierpliwością na kolejne szczegóły z życia gwiazdy programu ROLNIK SZUKA ŻONY. Jak myślicie, kiedy rolniczka pójdzie za przykładem Ani Lewandowskiej i w końcu pokaże twarz swojego SYNKA?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry