Połącz się z nami

Małgorzata Godlewska SZOKUJE! Pokazała w sieci piosenkę z okazji 75. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego!

News

Małgorzata Godlewska SZOKUJE! Pokazała w sieci piosenkę z okazji 75. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego!

Z okazji 75. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego Małgorzata Godlewska w swoich social mediach już parę dni temu zapowiedziała, że w tym ważnym dla Polaków dniu pokaże piosenkę „Warszawskie dzieci”. Jeszcze przed premierą powstańczej pieśni fani zarzucili jej profanację! Jednak tym, co zrobiła zszokowała wszystkich! Musicie to zobaczyć!

1 sierpnia 2019 roku obchodzimy już 75. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Z tej okazji swoje trzy grosze dorzuciła jedna z sióstr Godlewskich. Jak zapowiedziała, na krótkim filmiku w swoich social mediach, w tym właśnie dniu zaprezentuje internautom ten oto utwór!

Wszyscy dobrze pamiętają jak 4 lipca z okazji amerykańskiego Dnia Niepodległości Godlewska zszokowała po raz kolejny wykonaniem amerykańskiego hymnu narodowego. Więcej o tym pisaliśmy TUTAJ! Teraz wszystko wskazywało na to, że na swój warsztat wokalny weźmie kolejną ważną piosenkę. Tym razem miał być to polski powstańczy utwór!

Źródło:
https://www.youtube.com/watch?v=7O0ko80RdE0

To, że ma takie zamiary sama ogłosiła na swoim Instagramie, gdzie na zdjęciu, które udostępniła opiera się o drzewo w hełmie i białej koszulce z czerwonym symbolem Polski Walczącej!

Jak na jej pomysł zareagowali internauci?

Pod postem pojawiła się cała masa komentarzy od internautów, którzy Godlewskiej zarzucili nawet profanację i nie kryli swojego oburzenia jej kolejnym pomysłem.

„Nie rób tego, błagam”,

„To już profanacja !!!!”– rozpisywali się internauci.

Trudno się dziwić ich reakcji, ponieważ dotychczasowe covery Godlewskiej za każdym razem wywoływały ogromne kontrowersje! Jednak nie tym razem!

Małgorzata zaskoczyła wszystkich i w dzień wybuchu Powstania Warszawskiego NIE zaśpiewała zapowiadanej przez niej pieśni, ale pokazała filmik, na którym słyszymy oryginalne wykonanie piosenki z urywkowymi filmikami niszczonej Warszawy!

W swoim opisie dała do zrozumienia, że nie należy tak pochopnie oceniać ludzi i od razu „opluwać” ich bezkarnie w sieci.

Zachęcam również do chwili zadumy. Zadumy nie nad tym, co było kiedyś, ale nad tym, co dzieje się codziennie w Twojej głowie. Niezależnie od tego czy jesteś po „prawej” czy lewej stronie „sceny” jesteś doskonale przygotowany by nienawidzić. Wystarczy przypisać komuś złe intencje… ?”.

Zaprosiła również do wsparcia „FUNDACJI POMOCY NA RZECZ ŻOŁNIERZY ARMII KRAJOWEJ IM. GEN. BRYG. LEOPOLDA OKULICKIEGO PS „NIEDŹWIADEK”!

„Jeżeli myślisz, że ta historia nigdy się nie powtórzy to pomyśl raz jeszcze. Zacznij od siebie! Zastanów się czy w ’44 umierali za to byś mógł „pluć” w internatach i „kopać się” na ulicy…” – czytamy pod jej postem na Instagramie.

Sytuacja w komentarzach od internautów zmieniła się o 180 stopni.

„Tym filmem pokazałaś, że nie należy oceniać z góry nikogo. Pozdrawiam i liczę na wakacyjny numer ?”,

„Ale prank. Super Gosia!”,

„Kamień z serca”

„Zbieram szczękę z podłogi. Wspaniale Pani Małgorzato! ❤️”!

My również jesteśmy pełni podziwu i nie spodziewaliśmy się, że Godlewska rozegra to w ten sposób! Należą jej się wielkie brawa i bez wątpienia udowodniła wszystkim, że nie należy zbyt pochopnie od razu oceniać!

Was też zaskoczyła Małgorzata?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry