Połącz się z nami

Małgorzata Godlewska topless! Odważnie!

Małgorzata Godlewska

Moda i uroda

Małgorzata Godlewska topless! Odważnie!

Małgorzata Godlewska nie byłaby sobą, gdyby co pewien czas nie opublikowała w mediach społecznościowych kontrowersyjnego zdjęcia. Niejednokrotnie udowadniała, że nagość nie jest dla niej tematem tabu. Dziś pochwaliła się kolejnym odważnym ujęciem, na którym pozuje topless! Musicie to zobaczyć! Małgorzata Godlewska topless!

Źródło:
https://www.instagram.com/p/BqrMhD0Bg54pqwyvZ7OpioO93PJkwZhAZMqxa40/

Małgorzata Godlewska jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych osobowości w naszym kraju. Wszystko zaczęło się od publikowania w sieci filmików. Na nagraniach tych Małgorzata śpiewała covery znanych przebojów. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że celebrytce za każdym razem towarzyszyła odważna stylizacja, ekspresyjna mimika i ostra gestykulacja. Zachowaniem tym wyróżniała się na tle pozostałych artystów z sieci. Każde nagranie wzbudzało wiele zamieszanie wokół jej osoby. Media nie przestawały rozpisywać się o nowych piosenkach, natomiast internauci szeroko komentowali jej poczynania, często ostro krytykując Godlewską. Ona sama jednak nigdy nie przejmowała się opinią hejterów, kontynuując swoją karierę muzyczną.

Małgorzata słynie również z odważnych zdjęć, które zamieszcza na swoim Instagramie. Nic więc dziwnego, że jej profil jest tak chętnie obserwowany – obecnie jest to 187 tysięcy, ale liczba ta ciągle się powiększa. Małgorzata lubi szokować, a nagość nie jest dla niej tematem tabu. Dodając odważne zdjęcia lubi przybierać na nim odważne pozy, którymi wzbudza wiele kontrowersji. Zazwyczaj towarzyszy jej również seksowna stylizacja, która odsłania sporo jej ciała. Fotografie jej można uznać, za najbardziej kontrowersyjne wśród gwiazd polskiego show-biznesu.

Ostatnio informowaliśmy Was, gdy Godlewska w prześwitującej bieliźnie kusiła swoich fanów nagim biustem – o tym możecie przeczytać TUTAJ!

Małgorzata Godlewska topless!

Dziś natomiast na jej InstaStory pojawiło się kolejne, odważne zdjęcie, Tym razem Małgorzata chcąc zaprezentować swoje włosy tuż po wyjściu od specjalisty postanowiła zrobić to w bardzo odważny sposób. Opublikowała swoje zdjęcie, na którym pozuje topless. Małgorzata siedzi po turecku, a jej nagie piersi zasłaniają jedynie długie włosy. Zobaczcie!

Co uważacie o kolejnym, bardzo odważnym zdjęciu Małgorzaty? Szokują Was jej kontrowersyjne zdjęcia, czy może przywykliście już do nich?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry