Połącz się z nami

Małgorzata Godlewska ZASKOCZYŁA nowym utworem! Internauci pod WRAŻENIEM! Posłuchajcie!

News

Małgorzata Godlewska ZASKOCZYŁA nowym utworem! Internauci pod WRAŻENIEM! Posłuchajcie!

O siostrach Godlewskich ciągle jest głośno, a to wszystko przez ich kolejne skandaliczne zachowania, które wprawiają internautów w osłupienie.
Tym razem jednak Małgorzata Godlewska zaskoczyła wszystkich ale …POZYTYWNIE!
Jesteście ciekawi takiej zmiany? Zobaczcie!


Źródło: https://youtu.be/CIaQBDxoV54

Siostry Godlewskie to duet na polskim rynku, który wywołuje bardzo skrajne emocje! Kobiety „zasłynęły” z wykonywania coverów znanych piosenek, jednakże to nie wybitny głos wypromował siostry ale ich skąpe stroje i mocne makijaże, a zarazem bardzo zaskakujące wykonywanie utworów.

Co Godlewskie robią, że ciągle jest o nich głośno?

A to występ Esmeraldy w FAME MMA, w którym zmierzyła się z Martą Linkiewicz i przegrała. A to zmasakrowany hymn USA przez Małgorzatę, który wykonała z okazji amerykańskiego Święta Niepodległości.
To tylko nieliczne występy sióstr, a na ich koncie nazbierało się ich naprawdę wiele!

Źródło: https://youtu.be/CIaQBDxoV54

Od pewnego czasu siostry Godlewskie są skłócone. Ich kłótnia jest zresztą bardzo promowana przez nie same w mediach społecznościowych. Po ostatnim występie Małgorzaty, Esmeralda ostro wyznała, że „nie podpisuje się pod tym g*ównem”. Przeczytać o tym możecie TUTAJ.
Kłótnia sióstr nie zaprzestała jednak „kariery” muzycznej Małgorzaty, postanowiła postawić na karierę solową, a właśnie ukazała się jej NOWY „HIT”.

Na Youtubie oraz Instagramie gwiazdy możemy obejrzeć Małgorzatę w zupełnie nowej odsłonie!

Ubrana w balową, elegancką suknię wzięła sobie za cel wykonanie coveru „Być kobietą” Alicji Majewskiej!
To, co najbardziej dziwi internautów to pozytywna zmiana „piosenkarki”. Cover spodobał się internautom, którzy do tej pory ostro krytykowali gwiazdę!
Tym razem pod wykonaniem posypały się pozytywne komentarze! Ludzie chwalili Małgorzatę, za poprawę jej śpiewu i za całkiem dobry wygląd!

Jak myślicie, czy Małgorzata Godlewska zaczęła w końcu pobierać profesjonalne nauki śpiewu, czy ten udany występ to sprawka dobrej obróbki muzycznej?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry