Małgorzata Grancewicz: [wiek, The Voice od Poland, Instagram]

26 października 2021
Przez: : KS

Małgorzata Grancewicz to jedna z uczestniczek 12. edycji programu The Voice of Poland. Nie da się ukryć, że zdolna wokalistka zrobiła ogromne wrażenie nie tylko na jurorach, ale także telewidzach. Sprawdźmy, co wiadomo o jej dotychczasowej przygodzie z muzyką!

Małgorzata Grancewicz: wiek

Z oficjalnej informacji zamieszczonej na stronie programu The Voice od Poland możemy dowiedzieć się kilku informacji na temat Gosi Grancewicz. Otóż, okazuje się,  że wokalistka ma 34 lata. Wiadomo również, że na co dzień mieszka w niedużej miejscowości Piskorzno z partnerem.

Kobieta zdradziła również, że szczególne miejsce w jej życiu zajmują zwierzęta. Sama jest szczęśliwą posiadaczką dwóch kotów i psa. Oprócz tego, w jej social mediach znajdziemy także informację o tym, że jej wielką pasją, do której ostatnimi czasy wróciła jest jazda konna. Swój dom na wsi traktuje jako prawdziwy azyl i miejsce, gdzie może żyć pełnią życia.

Okazuje się, że wokalistka prowadzi chór seniorów. Do jego grona nalezą także rodzice Małgorzaty. Ponadto, udziela się w miejscowym zespole folklorystycznym Rudniczanki. Muzyka towarzyszyła jej od najmłodszych lat, ponieważ pochodzi z rodziny z takimi tradycjami. Kobieta ukończyła studia o specjalności dyrygentura w Katedrze Edukacji Artystycznej na Uniwersytecie Szczecińskim.

Gosia Grancewicz The Voice of Poland 12
Gosia Grancewicz w The Voice of Poland 12

Zobacz także: Co wiemy o wokalistce Karolinie Charko?

Małgorzata Grancewicz: The Voice of Poland

Podczas etapu Przesłuchań w ciemno, Małgorzata zrobiła ogromne wrażenie nie tylko na jurorach i publiczność w studiu, ale także zgromadzonych przed telewizorami widzach. Ostatecznie znalazła się w drużynie Tomsona i Barona z zespołu Afromental.

Grancewicz ma już za sobą etap Bitew, w którym okazała się od koleżanki z drużyny, z którą razem pojawiła się na scenie. Jak oceniacie jej szanse na dotarcie do finału?

Małgorzata Grancewicz: Instagram

Wokalistka z drużyny Tomsona i Barona prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwa @gosia_grancewicz. Jesteśmy pewni, że usłyszymy o niej jeszcze nie raz!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz