Połącz się z nami

Małgorzata Kożuchowska przyznała, że skorzystała z zabiegu poprawiającego urodę! Na co się zdecydowała?

Małgorzata Kożuchowska przyznała

Moda i uroda

Małgorzata Kożuchowska przyznała, że skorzystała z zabiegu poprawiającego urodę! Na co się zdecydowała?

Małgorzata Kożuchowska przyznała, że poprawiała swoją urodę! Na jaki zabieg się zdecydowała? Poznajcie szczegóły!

Małgorzata Kożuchowska to jedna z najpopularniejszych aktorek w naszym kraju, a lista produkcji, w których wzięła udział jest naprawdę imponująca. Wystąpiła m.in. w „Kilerze”, „Kiler-ów 2-óch”, „M jak miłość”, „Rodzince.pl”, czy „Drugiej Szansie”.

Zobacz także: Zarobki gwiazd podczas kwarantanny – Małgorzata Kożuchowska nie może narzekać!

O Małgorzacie mimo, że jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich gwiazd, nie wiadomo zbyt wiele. Gwiazda niezwykle ceni swoją prywatnością i wybiórczo dzieli się informacjami na swój temat. Warto jednak wspomnieć, że aktorka jest spełnioną żoną i mamą. Gosia w 2008 roku wyszła za mąż za Bartłomieja Wróblewskiego, a owocem ich miłości jest 6-letni synek.

Aktorka jest również aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych, na których regularnie publikuje zdjęcia i relacje. Jej profil na Instagramie cieszy się ogromną popularnością i obserwuje go ponad milion osób, co jest niezwykle imponującym wynikiem.

Małgorzata Kożuchowska przyznała, że korzystała z medycyny estetycznej!

Aktorka już niebawem skończy 50 lat, a mimo wieku prezentuje się fantastycznie! Internauci regularnie zasypują Gosię komplementami, nie mogąc się napatrzeć na jej piękną cerę. Mimo wciąż młodego wyglądu, Kożuchowska zdecydowała się na zabieg o nazwie kobido. Innymi słowy jest to japoński lifting, potocznie nazywany niechirurgicznym liftingiem, polegający na manualnym i intensywnym masażu skóry twarzy. Jego zadaniem jest napięcie skóry, spłycenie zmarszczek, a także pobudzenie skóry oraz produkcji składników niezbędnych do uzyskania efektu liftingu.

Po wykonanym zabiegu Małgorzata Kożuchowska przyznała, że prezentuje się świetnie i nie kryła zachwytu uzyskanymi efektami. Jak sama powiedziała:

Ładnie… poliki wyżej, czoło gładkie”

„Usta też są wyraźniejsze, piękne pełne” – dodała pani, która wykonała aktorce zabieg.

Jak Waszym zdaniem prezentuje się Gosia po zabiegu?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Moda i uroda

Do góry