Zarobki gwiazd podczas kwarantanny – Małgorzata Kożuchowska nie może narzekać!

8 maja 2020
Przez: : MC

Zarobki gwiazd podczas kwarantanny uległy ogromnej zmianie. Wielu artystów publicznie wspominało o problemach finansowych. Nie może jednak na to narzekać Małgorzata Kożuchowska, która zarobiła ogromną sumę pieniędzy.

Statystyki

Pandemia koronawirusa zbiera coraz większe żniwo. Obecnie odnotowano 3 846 949 przypadków zarażeń na całym świecie, w tym 269 584 to ofiary śmiertelne. Sytuacja w naszym kraju wciąż jest niestabilna. Na ten moment wiemy o 15 047 chorych, z czego 755 to zgony.

Z powodu rozprzestrzeniającego się wirusa rząd wprowadził wiele restrykcji. Jednym z pierwszych kroków było zamknięcie szkół, przedszkoli, uczelni wyższych, kin i teatrów. Zakazano również zgromadzeń. Zmiany te dotknęły bezpośrednio m.in. artystów, którzy musieli zrezygnować z tras koncertowych, planów nagraniowych i spektakli. Wielu z nich publicznie przyznało się do problemów finansowych. Jednak nie wszystkich kryzys dotknął tak mocno. Przykładem jest Małgorzata Kożuchowska, która w czasach pandemii świetnie sobie radzi. Ile zarobiła pieniędzy?

Zobacz także: Małgorzata Kożuchowska opowiedziała o zabiegu poprawiającego urodę, z którego skorzystała

Zarobki gwiazd podczas kwarantanny

Małgorzata Kożuchowska to niezwykle utalentowana, popularna i lubiana aktorka. Nic więc dziwnego, że wiele firm chce z nią współpracować. Artystka od dłuższego czasu jest związana z marką obuwniczą CCC. Warto zaznaczyć, że CCC to jedna z największych firm obuwniczych w Europie. Szacuje się, że przedsiębiorstwo sprzedaje w ciągu roku około 28 milionów par butów, a właściciel zajmuje 11. miejsce w rankingu Najbogatszych Polaków. Jego majątek jest warty blisko 3 miliardy złotych.

Przedsiębiorstwo obuwnicze również odczuło skutki pandemii. Wszystkie sklepy stacjonarne musiały bowiem zostać zamknięte. Wówczas rozpoczęła się akcja promująca bezpieczne zakupy online. Ponadto w sklepie pojawiło się wiele kuszących promocji.

W asortymencie CCC pojawiła się również najnowsza, wiosenna kolekcja, którą Małgorzata Kożuchowska reklamowała… prosto z domu! Dodatkowo aktorka nagrała kilka filmików, w których tłumaczyła jak bezpiecznie dokonywać zakupów.

Warto również wspomnieć, że CCC był jednym ze sklepów, który jako pierwszy otworzył swoje stacjonarne punkty. Więcej informacji na ten temat znajdziesz TUTAJ.

Jak podaje magazyn Super Express, za reklamę CCC, Małgorzata Kożuchowska otrzymała 400 tys. złotych! Co ciekawe, w zestawieniu pojawiły się również inne gwiazdy. W czasach pandemii Anna Mucha wzbogaciła się o 120 tys. złotych, Viki Gabor zarobiła 100 tys. złotych, a słynna restauratorka Magda Gessler 200 tys. złotych.

źródło: Instagram Małgorzaty Kożuchowskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz