Połącz się z nami

Małgorzata Kożuchowska w kreacji, która znów zachwyca fanów!

Kożuchowska

Moda i uroda

Małgorzata Kożuchowska w kreacji, która znów zachwyca fanów!

Aktorka Małgorzata Kożuchowska w serialu, w którym gra na stałe, ponownie ukazała się we wspaniałej kreacji jednego z warszawskich butików! Swoimi stylizacjami wciąż zachwyca swoich fanów! Zobaczcie!

Małgorzata Kożuchowska rozpoczęła swoją karierę aktorską w latach 90. Na dużym ekranie zadebiutowała w 1994 roku w serialu telewizyjnym „Fitness Club”. Jej twórczość nie ogranicza się tylko do seriali, ale także filmów.

Mogliśmy ją zobaczyć w dwóch częściach filmu „Killer” w reżyserii Juliusza Machulskiego oraz znanej komedii „Zróbmy sobie wnuka” w reżyserii Piotra Wereśniaka. Ostatnio zachwyciła rolą w głośnym filmie Patryka Vegi „Plagi Breslau”. Dawno nie była widziana w tak odważnej roli, którą trzeba przyznać zagrała znakomicie!

Popularna aktorka zawsze przyciąga uwagę swoimi niebanalnymi stylizacjami. Na jej profilu na portalach społecznościowych możemy śledzić ją w kreacjach od znanych Polskich projektantów. Jest częstym gościem pokazów mody oraz podąża za najnowszymi trendami. Nic więc dziwnego, że została okrzyknięta jedną z najlepiej ubranych polskich kobiet.

Małgosia nie tylko lubi eksperymentować z fryzurą, ale również bawi się stylem. Raz możemy ją zobaczyć w luźnych, wygodnych dresach, a innego dnia całkiem inną – w eleganckiej, dopasowanej i kobiecej sukience.

Małgorzata Kożuchowska w kreacji, która znów zachwyca fanów!

Aktorka, największą popularność fanów zdobyła w serialu TVP pt. „Rodzinka.pl”. Wciela się ona w mamę trójki synów-Natalię Boską. Oglądający po emisjach odcinków często filtrują cały Internet w poszukiwaniu stylizacji aktorów z serialu. Od niedawna powstała aplikacja pozwalająca na szybki re-search kreacji z danego odcinka. W jednym z ostatnich odcinków 15. sezonu Małgorzata pojawiła się w długiej, asymetrycznej czarno-białej sukience wiązanej w pasie. Model sukienki pochodzi z jednego z ulubionych butików polskich gwiazd. Jest to projekt Bunny The Star, który kosztuje 650 złotych!

A Wy jesteście fanami stylu Małgorzaty Kożuchowskiej? Jakie wrażenie zrobiła na Was jej nowa sukienka?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry