Małgorzata Lis: [wiek, Rafał Maserak, dziecko, Instagram]

15 września 2021
Przez: : KS

Małgorzata Lis to partnerka Rafała Maseraka, który od lat występuje w roli trenera na parkiecie programu Taniec z gwiazdami. Wiele osób zastanawia się, co wiadomo o jego wybrance. Sprawdźmy, kim jest oraz jak wygląda jej związek z tancerzem.

Małgorzata Lis: wiek

Związek Rafała Maseraka zawsze budził wiele emocji i zainteresowania, a media chętnie rozpisywały się na ten temat. Okazuje się, że Małgorzata, z którą jest związany tancerz nie ma zbyt wiele wspólnego ze światem show biznesu, a wręcz przeciwnie, bardzo od niego stroni. Kobieta nie jest również zawodową tancerką. Niektóre źródła podają, że z wykształcenia jest prawnikiem.

Wielu internautów zastanawia się, ile lat ma partnerka Rafała Maseraka. Niestety, na to pytanie na próżno szukać informacji w sieci. Lis naprawdę dba o swoją prywatność i wszystko wskazuje na to, że wraz z tancerzem nie planuje pojawiać się na czerwonym dywanie.

View this post on Instagram

A post shared by Rafał Maserak (@rmaserak)

Zobacz także: Co wiemy o Rafale Maseraku?

Małgorzata Lis i Rafał Maserak

Rafał Maserak do tej pory ma za sobą kila związków, które okazały się być nietrwałe. Mianowicie, gwiazda Tańca z gwiazdami była związana między innymi z aktorką Małgorzatą Foremniak, czy tancerką Kamilą Kajak.

Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna, który niegdyś miał dopiętą łatkę łamacza kobiecych serc, ustatkował się na dobre. Rafał Maserak z Małgorzatą Lis są w związku już od jakiegoś czasu. Co więcej, tancerz zdecydował się nawet zrobić krok ku wspólnej przyszłości i zdecydował się poprosić swoją wybrankę o rękę.

Małgorzata Lis: dziecko

Związek Rafała Maseraka i Małgorzaty Lis przeszedł na kolejny etap, kiedy na świecie pojawił się ich syn. O ciąży kobiety, tancerz poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych. Leon – bo takie imię dla niego wybrali – pojawił się na świecie w marcu 2020 roku.

Rafał Maserak Małgorzata Lis syn
Rafał Maserak z synem.

Małgorzata Lis: Instagram

Partnerka Rafała Maseraka nie udziela się w mediach społecznościowych. Na próżno szukać także jej profilu na Instagramie.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej