Rafał Maserak: [wiek, kariera, żona, syn, TzG, Instagram]

30 stycznia 2020
Przez: : KS

Rafał Maserak to tancerz, który z powodzeniem robi karierę w telewizji. W związku z tym, może pochwalić się dużą liczbą fanów. Interesuje ich nie tylko życie zawodowe, ale i prywatne mężczyzny. Sprawdźmy, co wiadomo na ten temat!

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Rafał Maserak: wiek

Mężczyzna urodził się 17 lutego 1984 roku, a więc ma 36 lat. Pochodzi z Warszawy i jest także instruktorem tańca, choreografem i prezenterem telewizyjnym. Zanim zdecydował, że to właśnie z tańcem chce związać swoja przyszłość trenował piłkę nożną i koszykówkę.

Zobacz także: Janachowska zdradziła sekret szczupłej figury. Skorzystacie?

Rafał Maserak: kariera

Profesjonalnym tańcem zajął się w już jako dziesięciolatek. Od tamtej pory regularnie występował w konkursach zarówno krajowych, jak i międzynarodowych. Z resztą z dużym powodzeniem, ponieważ na swoim koncie ma wiele tytułów i nagród. Na przestrzeni lat tworzył parę z wieloma tancerkami. Między innymi były to Kamila Kajak, Magdalena Soszyńska i Sylwia Zając.

Rafał Maserak: żona

Przez pewien okres czasu związany był z aktorką Małgorzatą Foremniak, z którą poznał się przy okazji wspólnych występów w programie ,,Taniec z gwiazdami”. Później wielokrotnie media spekulowały o jego romansach z innymi kobietami znanymi z show biznesu. Jednakże, obecnie jest w szczęśliwym związku z Małgorzatą Lis, z którą nawet podobno planuje ślub.

Rafał Maserak: syn

Pod koniec 2019 roku, na swoim profilu na Instagramie pochwalił się, że razem z partnerką zostaną rodzicami. Ich pierwsze dziecko pojawiło się na świecie 4 marca 2020 roku. Mężczyzna nie kryje radości z tego faktu, a razem z ukochaną dla synka wybrali imię Leonard.

Rafał Maserak: Taniec z gwiazdami

Można pokusić się o stwierdzeni, że jest jednym z profesjonalnych tancerzy, którzy najwięcej razy występowali na parkiecie popularnego tanecznego show Polsatu. Parę tworzył między innymi z Weroniką Książkiewicz, Aleksandrą Kwaśniewską i Marceliną Zawadzką. Natomiast po Kryształową Kulę sięgnął z Julią Kamińską oraz Anną Muchą.

Zobacz także: „Taniec z Gwiazdami”: Rafał Maserak zostanie jurorem w kolejnej edycji? Janek Kliment nie ma wątpliwości!

Rafał Maserak: Instagram

Tancerz prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @rmaserak. Jego aktywność śledzi aż 114 tysięcy użytkowników. Na bieżąco dodaje tam zdjęcia z prób tanecznych, występów oraz czasu wolnego od pracy.

Zobacz także: Mucha i Sadowska wspierają Barbarę Kurdej-Szatan. Jakie mają stanowisko w sprawie?

 

 

 
 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Post udostępniony przez  (@rmaserak)

Źródło: Instagram rmaserak

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej