Małgorzata Ostrowska-Królikowska uczciła urodziny męża – napisała wzruszający post

3 kwietnia 2020
Przez: : MC

Małgorzata Ostrowska-Królikowska uczciła urodziny męża. Dokładnie 1 kwietnia Paweł obchodziłby swoje 59. urodziny. Aktorka napisała chwytający za serce post.

Śmierć Pawła

Pod koniec lutego media obiegła tragiczna wiadomość. Dokładnie 27 lutego z powodu choroby neurologicznej zmarł aktor Paweł Królikowski. Wspólnie z Małgorzatą Ostrowską-Królikowską tworzyli szczęśliwy związek i co ciekawe, w tym roku obchodziliby 32. rocznicę swojego ślubu. Para ma wspólnie piątkę dzieci: Antoniego, Julię, Marcelinę, Ksawerego i Jana. Paweł 1 kwietnia obchodziłby swoje 59. urodziny.

27 lutego po długiej walce z chorobą neurologiczną zmarł wspaniały aktor i ojciec – Paweł Królikowski. Ta tragiczna wiadomość dotknęła nie tylko rodzinę aktorka, ale również całą rzeszę jego fanów oraz przyjaciół i znajomych po fachu. Dokładnie 1 kwietnia aktor obchodziłby swoje 59. urodziny. O tym ważnym dniu nie zapomniał również jego syn Antek, który uczcił to wydarzenie. Więcej na ten temat znajdziesz TUTAJ.

Wspomnienie męża

Małgorzata Ostrowska-Królikowska w dzień urodzin męża opublikowała na swoim profilu na Instagramie odnośnik do “Dziewczyn wiatru”, czyli jednej z piosenek “Truskawkowego studia”. Był to polski cykliczny program telewizyjny dla młodzieży realizowany w latach 1992–1999 dla 2 Programu TVP. Początkowo, w ramach letnich teleferii. Pomysłodawcą programu scenarzystą, reżyserem oraz autorem tekstów wszystkich piosenek był Paweł Królikowski.

Po śmierci Pawła Małgosia jeszcze bardziej zżyła się z rodziną. Wspólnie wspierają się w tym trudnym dla nich okresie. W pierwszym wywiadzie po stracie męża powiedziała:

„Trzeba jakoś żyć. Nie mam problemu z organizacją czasu. Nie brakuje nam zajęć domowych. Moje córki chętnie gotują teraz za mnie obiady, grają ze mną w szachy czy planszówki. Z przyjemnością spędzam czas z nimi i synami. Mam też ogródek, który potrzebuje opieki i praca w nim uspokaja. Polecam to każdemu, kto lubi. Świat teraz przystopował, więc trzeba skorzystać z okazji, by zająć się rodziną, domem i poddać się refleksji.”

Cała redakcja portalu Obcas.pl składa najszczersze kondolencje rodzinie i najbliższym aktora.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej