Paweł Królikowski obchodziłby dziś 59. urodziny. Jak Antek uczcił jego pamięć?

1 kwietnia 2020
Przez: : W.M.

Pod koniec lutego media obiegła informacja o śmierci wybitego aktora. Paweł Królikowski obchodziłby właśnie 59. urodziny. Jak jego syn uczcił pamięć po zmarłym tacie?

Antek Królikowski pokazał piękne rodzinne zdjęcie.

https://www.instagram.com/p/BzDNGBRigbE/

Dokładnie 27 lutego do mediów dotarła bardzo przykra wiadomość. Po wielu miesiącach walki o zdrowie i życie zmarł wybitny oraz uwielbiany aktor – Paweł Królikowski. Artysta zmagał się z chorobą neurologiczną i od grudnia ubiegłego roku stale przebywał w szpitalu pod opieką medyczną. Już pięć lat wcześniej Paweł przeszedł skomplikowaną operację usunięcia tętnika mózgu. Niestety po pewnym czasie dolegliwości ponownie zaczęły się pojawiać i potrzebne było powtórzenie operacji, po której niestety pojawiły się powikłania.

Pogrzeb aktora odbył się 5 marca na warszawskich Powązkach, a w pożegnaniu Królikowskiego uczestniczyły tłumy ludzi, w tym oczywiście kochająca rodzina, przyjaciele, gwiazdy polskiego kina i sam prezydent Andrzej Duda z małżonką.

https://www.instagram.com/p/B9EqAC4Hw0-/

Paweł Królikowski obchodziłby dziś 59. urodziny.

Aktor znany był z wielu wybitnych ról. Z pewnością widzowie pamiętają kultową już postać Kusego w serialu Telewizji Publicznej „Ranczo”, w którą Królikowski wcielał się przez wiele lat.

Walka Pawła Królikowskiego z chorobą okazała się nierówną i po wielu miesiącach pobytu w szpitalu aktor odszedł z tego świata, pozostawiając pogrążoną w żałobie żonę oraz pięcioro dzieci.

Dokładnie 1 kwietnia Paweł Królikowski obchodziłby 59. urodziny. Z tej okazji jego syn Antoni, pokazał na swoich Instagramie bardzo wzruszające, rodzinne zdjęcie.

„Tatuś obchodziłby dziś 59. urodziny #pawełkrólikowski #kiedyśbyłojakośfajniej” – podpisał Antek

https://www.instagram.com/p/B-bPfdJHH5e/

Fotografia młodego Pawła Królikowskiego z synem wzruszyła internautów, którzy ciągle pamiętają o wybitnym aktorze. Pod najnowszym postem Antka pojawiło się wiele ciepłych słów ze strony fanów.

„Ale podobni!! 😍❤️ Antku wspominaj te najlepsze chwile! Takie jest życie…..”

„Piękne zdjęcie. Na pewno jest z Was dumny. Opiekuje się Wami z Góry. Jesteście wspaniałą Rodziną.”

„Tatuś jest i czuwa nad całą Waszą rodzinką”

Ten gest był naprawdę wzruszający. Wszyscy już na zawsze będziemy pamiętać o zmarłym Pawle Królikowskim.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej