Małgorzata Rozenek dostała uroczy prezent na Walentynki! Zdjęciem z łóżka podzieliła się w sieci!

14 lutego 2021
Przez: : M.J

Małgorzata Rozenek dostała uroczy prezent na Walentynki, a zdjęciem podzieliła się w sieci. Trzeba przyznać, że Radosław doskonale wie, jak sprawić swojej żonie niespodziankę. Małgorzata zwróciła również uwagę, na to, że takie poranki to dla niej codzienność! Zobaczcie!

Walentynki to szczególny dzień w roku dla zakochanych. Romantycznym zdjęciem wprost z łóżka nie zapomniała się podzielić ze swoimi obserwatorami Małgorzata Rozenek-Majdan, której Radosław sprawił uroczą niespodziankę.

Związek Małgorzaty Rozenek z Radosławem Majdanem zaczął się dość nieoczekiwanie. Para przez jakiś czas ukrywała się przed mediami, jednak kiedy ich relacja ujrzała światło dzienne, można śmiało powiedzieć, że stali się oni jedną z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Dodatkowo ich życie w ostatnim czasie nabrało tempa. W czerwcu 2020 roku na świecie przywitali swoją wspólną pociechę-synka Henryka Majdana.

Zarówno Małgorzata, jak i Radosław bardzo aktywnie prowadzą swoje profile w mediach społecznościowych, gdzie niemal codziennie dzielą się ze swoimi obserwatorami zdjęciami i nagraniami. 14 lutego nie mogło w takim razie zabraknąć zdjęcia na profilu Małgosi, która została zaskoczona przez swojego męża uroczym prezentem.

Małgorzata Rozenek dostała uroczy prezent na Walentynki!

Jak zaznaczyła Małgorzata w swoim poście pomimo tego, że to właśnie 14 lutego obchodzimy dzień zakochanych, dla niej to dzień jak co dzień. Jesteśmy pewni, że ogromny bukiet kwiatów, czerwone balony w kształcie serc oraz pięknie zapakowany prezent sprawiłyby radość niejednej kobiecie:

„Dzień jak codzień ❤️💁‍♀️😂 #iwokeuplikethis ❤️#happyvalentinesday ❤️#bomiłośćjestnajważniejsza ❤️”

Internautki obserwujące profil Małgorzaty zachwyciły się obłędnym bukietem kwiatów, bo w komentarzach czytamy:

„Jaki piękny bukiet ❤️”

„Piękne kwiatuszki!❤️❤️❤️❤️”

„Piękna ta Wasza miłość ,niech trwa wiecznie❤️:*”

Radek natomiast z okazji walentynek zaprezentował na swoim profilu zdjęcie z Małgosią, na których prezentują się w takich samych koszulkach z napisem “Pan Majdan” i “Pani Majdan”.

Zobaczcie również: Rozenek zdradziła plany walentynkowe: „Nocy nikt nam nie zabierze!”

W związku Małgorzaty i Radosława miłość widać gołym okiem. Oni sami niejednokrotnie pokazali, że są w stanie skoczyć za sobą w ogień. Życzymy im w dniu świętego Walentego jeszcze więcej miłości i szczęścia!

A Wy, co dostaliście na Walentynki?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz