Małgorzata Rozenek kończy 43 lata! Tak świętuje w Meksyku!

1 czerwca 2021
Przez: : MC

Małgorzata Rozenek, czyli jedna z największych gwiazd polskiego show-biznesu obchodzi dzisiaj 43. urodziny. Na Instagramie Gosi pojawił się urodzinowy post, w którym nie zabrakło zdjęć ze słodkim Heniem. Koniecznie zobaczcie!

Kilka słów o Małgorzacie

Małgorzata jest niewątpliwie największą polską gwiazdą, która sukcesywnie wspina się po kolejnych szczeblach kariery. Przypomnijmy, że Gosia na początku swojej działalności medialnej pojawiła się w TVP, a następnie w Polsacie Cafe. Największą rozpoznawalność przyniósł jej jednak program Perfekcyjna pani domu, a przydomek ten towarzyszy Małgorzacie po dziś dzień. Zyskała wówczas ogromną sympatię widzów, którzy ochoczo oglądali ją także w innych produkcjach, m.in. Projekcie Lady, Bitwie o dom czy Projekcie Runway. Całkiem niedawno byliśmy również świadkami produkcji Iron Majdan czy Rozenek cudnie chudnie, które skupiały się na jej osobie.

Małgorzata prężnie działa również w mediach społecznościowych, za pośrednictwem których bierze udział w licznych kampaniach reklamowych oraz dzieli się z internautami swoim życiem. Fani gwiazdy z zapartym tchem śledzą ją na Instagramie, gdzie znajdziemy wiele ciekawych postów i przepięknych zdjęć. Trudno nie wspomnieć również o nowo powstałej marce ubrań Mrs. Drama, która również należy do Małgosi.

Zobacz także: Dieta Małgorzaty Rozenek
Zobacz także: Małgosia w stroju kąpielowym – Radek nie mógł oderwać wzroku

Małgorzata Rozenek świętuje 43. urodziny

1 czerwca, czyli w Dzień Dziecka Małgorzata obchodzi urodziny. Dziś gwiazda świętuje 43 lata. Warto dodać, że Perfekcyjna pani domu przebywa obecnie wraz z rodziną w Meksyku, do którego wyjechali w celach służbowych. Nie mniej jednak przyszło świętować im ten wyjątkowy dzień w malowniczym kraju. Z tej okazji Małgorzata Rozenek opublikowała na swoim Instagramie wpis skupiający się na jej urodzinach. Dołączyła także zdjęcia z ogromnym bukietem kwiatów, przy którym pozuje wraz z synkiem.

“43 lata minęły jak jeden dzień😁 i jeśli czegoś się nauczyłam, przez ten czas, to tego żeby:
łamać zasady
wybaczać szybko
całować powoli
Kochać szczerze
śmiać się bez opamiętania
I nigdy nie żałować niczego co wywołało uśmiech na mojej twarzy 😁 bo to, że rodzina jest najważniejsza wiedziałam od zawsze ❤️”
– czytamy w poście Gosi.

Pod postem Małgorzaty nie zabrakło życzeń od fanów. Wśród nich czytamy:

“Spełnienia marzeń, dużo spokoju 🎁”

“Wszystkiego najpiękniejszego i najlepszego ❤️❤️❤️”

“Życze, aby była Pani zawsze taka promienna, jak na fotografiach w towarzystwie swoich dzieci👏❤️”

My również dołączamy się do życzeń!

źródło: Instagram M_rozenek

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej