Małgorzata Rozenek ma problemy ze zdrowiem – wyznała, co jest tego przyczyną!

Słowa kluczowe:
małgorzata rozenek majdan
12 kwietnia 2021
Przez: : MC

Małgorzata Rozenek-Majdan zdobyła się na szczere wyznanie o swoim zdrowiu. Okazuje się, że gwiazda boryka się z dużym problemem, który utrudnia codzienne funkcjonowanie. Co dolega Perfekcyjnej pani domu? Poznajcie szczegóły!

Życie zawodowe

Małgosia to prawdziwa gwiazda polskiego show-biznesu. Jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej rozchwytywanych celebrytek. Dała się bliżej poznać dzięki prowadzeniu programu o nazwie Perfekcyjna pani domu i nie da się ukryć, że przydomek ten pozostał z nią po dziś dzień. Kariera Gosi szybko nabrała tempa. Występy w licznych programach i reklamach to wciąż nie wszystko. Świeżo powstała marka Mrs Drama należąca do Rozenek stale się rozwija i cieszy licznymi rekomendacjami.

Małgorzata zdobyła dodatkowy rozgłos dzięki swojej medialnej ciąży, którą z zapartych tchem śledziły polskie media. Warto wspomnieć, że trzeci synek gwiazdy i pierwszy Gosi i Radka Majdana, przyszedł na świat dzięki metodzie in vitro. Co więcej, świeżo upieczona mama aktywnie działała na rzecz wsparcia par borykających się z niepłodnością. Napisała nawet książkę pt. “In vitro. Rozmowy intymne”.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek o operacjach plastycznych – planuje kolejne?
Zobacz także: Dieta Małgorzaty Rozenek

Problemy zdrowotne Małgorzaty Rozenek

Jakiś czas temu Małgosia zdobyła się na szczere wyznanie. Wyjawiła, że planuje zmniejszyć biust. Jak się okazuje, ich spory rozmiar utrudnia normalne funkcjonowanie, a ponadto cierpi na tym kręgosłup. Skłonności do garbienia się oraz noszenie na rękach dziecka to spore wyzwanie dla pleców.

Henio już jest coraz cięższy, a ja mam skłonności, by się garbić. Jest to też spowodowane wielkością mojego biustu, szczególnie teraz, jak karmię. Bolący kręgosłup potrafi naprawdę popsuć cały dzień. Tak mnie boli szyja, zwłaszcza pod koniec dnia. Mam uniemożliwiony swobodny ruch. Albo jak dłużej noszę Henia (…) Już mnie one nie bawią. Chciałabym powrotu do swojej szczupłej, zwinnej i sportowej sylwetki” – wyznała Małgorzata Rozenek.

Życzymy Małgorzacie szybkiego powrotu do zdrowia!

źródło: Instagram M_rozenek, se.pl

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej