Połącz się z nami

Małgorzata Rozenek planuje kolejną operację plastyczną. „Radzio nie chciał, żebym to robiła”

rozenek operacje plastyczne

Z życia gwiazd

Małgorzata Rozenek planuje kolejną operację plastyczną. „Radzio nie chciał, żebym to robiła”

42-latka w swoim programie „Rozenek cudnie chudnie” przyznała, że znudził się jej obecny wygląd i niedługo czekać ją będą zmiany. Małgorzata Rozenek planuje kolejną operację plastyczną.

Okazuje się, że Małgosia planuje kolejną operację biustu. Poznajcie szczegóły.

Małgorzata Rozenek-Majdan to jedna z największych gwiazd polskiej telewizji. Chociaż ogromną popularność zdobyła wiele lat temu, kiedy to była prowadzącą program „Perfekcyjna Pani domu”, dziś jest jedną z największych gwiazd telewizji TVN.

W czerwcu ubiegłego roku Małgorzata i jej mąż Radosław Majdan zostali rodzicami i powitali na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko – synka Henryka. Najmłodszy członek rodziny Majdanów wywrócił życie szczęśliwych rodziców do góry nogami. Mimo że zarówno Małgosia, jak i Radosław poświęcają się rodzicielstwu, spełniają się również zawodowo.

W ostatnim czasie fani Małgorzaty oglądać ją mogą między innymi w programie „Rozenek cudnie chudnie”, w którym pod okiem ekspertów pokazuje widzom, jak wraca do upragnionej figury po porodzie.

Małgorzata Rozenek planuje kolejną operację plastyczną

Rozenek-Majdan nigdy nie ukrywała, że ma za sobą operacje plastyczne. Okazuje się, że Małgorzata powiększyła biust aż dwukrotnie. W ostatnim odcinku swojego programu „Rozenek cudnie chudnie” przyznała, że druga operacja została wykonana już, kiedy poznała swojego obecnego męża. Chociaż Radosław był przeciwny, Małgorzata postawiła na swoim.

„Radzio mnie już poznał z powiększonym biustem, ale potem jeszcze sobie powiększyłam. Radzio nie chciał, żebym to robiła, ale ja sobie ubzdurałam, że chcę. I tak Bogu dzięki zrobiłam mniej, bo mam bardzo mądrego lekarza.”

Wiele wskazuje na to, że już niedługo Małgosia podda się kolejnej operacji, tym razem zmniejszenia biustu.

„Teraz wrócę do tego momentu, w którym byłam jak Radosław mnie poznał. Już mi się znudził taki duży biust” – dodała.

Chociaż żona Radosława nie żałuje, że aż dwukrotnie powiększyła biust, od tego czasu jej postrzeganie ciała zmieniło się.

„Nacieszyłam się nimi bardzo i teraz mam dokładnie w drugą stronę, że już mnie one nie bawią” – wyjaśniła Małgorzata

Zaskoczeni?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry