Małgorzata Rozenek-Majdan na premierze książki swojego menadżera!

28 lutego 2020
Przez: : MC

Małgorzata Rozenek-Majdan na premierze książki pt. „Taniec na gruzach”. Okazuje się, że autorem nowego dzieła jest menadżee prezenterki – Wiktor Krajewski, który poza show-biznesem zajmuje się również pisarstwem.

Kilka słów o Gosi

Małgorzata Rozenek-Majdan to obecnie jedna z najbardziej rozchwytywanych gwiazd w polskim show-biznesie. Gwiazda prężnie rozwija swoją karierę i nie zatrzymuje się ani moment. Trzeba przyznać, że Gosia świetnie radzi sobie w mediach, zarówno jeśli chodzi o reklamę jak i bycie prezenterką telewizyjną. Nic więc dziwnego, że grono fanów Małgorzaty stale się powiększa.

Zobacz także: Metamorfoza Małgorzaty Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan na premierze książki

Menadżerem Perfekcyjnej pani domu jest Wiktor Krajewski i głównie dzięki ten współpracy zawdzięcza swoją rozpoznawalność. Jednak mało osób wie, że mężczyzna oprócz show-biznesu, zajmuje się pisaniem książek o tematyce historycznej, a dokładniej II wojny światowej. Bohaterką pierwszej książki Krajewskiego była jego babcia. W jednym z wywiadów powiedział:

“Pracując nad książką, zdałem sobie sprawę, że to bardzo ciekawy temat. Historię możemy poznawać poprzez losy jej świadków, a nie przez suche fakty podawane przez historyków. To, czego uczą nas w szkole, nie ma ludzkiego aspektu. Jest pozbawione emocji.”

Dzisiaj miała miejsce premiera kolejnej jego książki. Na tym ważnym dla Krajewskiego wydarzeniu pojawiła się sama Małgorzata i Radosław Majdan. Okazuje się, że oprócz wspólnej pracy, Małgosię i Wiktora łączy również wieloletnia przyjaźń. W swoim poście napisała:

“Zawsze z ogromną przyjemnością towarzyszę mojemu Przyjacielowi i Agentowi w szczególnych dla Niego okazjach. Dziś odbyła się premiera kolejnej książki Wiktora „Taniec na gruzach” wydanej przez @proszynski_wydawnictwo Opowieść o niezwykłej kobiecie, silnej, pięknej, odnoszącej wielkie sukcesy na świecie. Kobiecie, która przeżyła piekło wojny i nie dała się złamać. Takie kobiety powinny, dziś być dla nas wzorem. Dla mnie na pewno jest.”

Ponadto, Rozenek wspomniała, że Krajewski imponuje jej łączeniem tak skrajnych zajęć jak show-biznes i pisarstwo. Co ciekawe, okazuje się, że Małgosia jest osobą, która ma zaszczyt czytać jego książki jako pierwsza.

źródło: Instagram M_rozenek

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz