Małgorzata Rozenek-Majdan po urodzeniu dziecka opuszcza kraj! Jaki jest powód?

27 lutego 2020
Przez: : MC

Małgorzata Rozenek-Majdan urodzi swojego synka już w czerwcu. Gwiazda zdradziła, że po porodzie chce skupić się tylko na dziecku, dlatego razem z całą rodziną opuści Polskę.

Kariera

Gosia jest obecnie jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy w polski show biznesie. Nie da się ukryć, że największą sławę przyniosła jej rola prezenterki w programie Perfekcyjna pani domu. Następnie Małgorzata pojawiła się również w licznych reklamach oraz innych programach, zyskując kolejnych fanów jak i sympatię widzów.

Małgorzata Rozenek-Majdan już za kilka miesięcy zostanie mamą! Media bardzo dokładnie śledzą ciążę Małgosi, a sama gwiazda chętnie o tym rozmawia. Ostatnio zdradziła również imię wybrane dla dziecka. O Majdanach zrobiło się głośno głównie dlatego, że zdecydowali się na sztuczne zapłodnienie. Prezenterka dodatkowo napisała książkę pt. In vitro. Rozmowy intymne.

Zobacz także: Stylizacja Gosi Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan po urodzeniu dziecka opuści kraj

Gwiazda niezwykle otwarcie mówi o przebiegu swojej ciąży jak i związanych z nią problemach. Warto wspomnieć, że para długo starała się o dziecko. Rozenek przyznała się również, że w 11 tygodniu ciąży poroniła bliźniaki. Ponadto, Perfekcyjna pani domu bardzo angażuje się w swoją fundację skupiającą się na edukacji o in vitro oraz wsparciu dla osób niepłodnych. Dodatkowo działa na rzecz innych organizacji związanych ze sztucznym zapłodnieniem. Małgosia wspomina również, że mimo ciąży sporo pracuje. Pojawia się na eventach i udziela wywiadów. Co ciekawe, już 8 marca, pojawi się w Senacie na konferencji skupiającej się na problemach czyhających na kobiety oraz możliwych rozwiązaniach.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek pokazała blizny na nogach

Małgosia przyznaje, że ma ręce pełne roboty, dlatego po urodzeniu dziecka, razem z całą rodziną chce opuścić Polskę. Prezenterka zdradza, że zostając w kraju byłaby narażona na wiele pokus związanych z medialnymi spotkaniami i pracą. Rozenek postanowiła więc odpuścić karierę i usunąć się z mediów, aby w pełni poświęcić się nowo narodzonemu dziecku. Prezenterka zapewniła, że wróci przed kamery już jesienią.

Nie pozostaje nam nic innego jak trzymać kciuki za spełnienie się wszystkich planów!

źródło: Instagram M_rozenek

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej