Połącz się z nami

Małgorzata Rozenek-Majdan po urodzeniu dziecka opuszcza kraj! Jaki jest powód?

Małgorzata Rozenek-Majdan

Z życia gwiazd

Małgorzata Rozenek-Majdan po urodzeniu dziecka opuszcza kraj! Jaki jest powód?

Małgorzata Rozenek-Majdan urodzi swojego synka już w czerwcu. Gwiazda zdradziła, że po porodzie chce skupić się tylko na dziecku, dlatego razem z całą rodziną opuści Polskę.

Małgorzata Rozenek-Majdan już za kilka miesięcy zostanie mamą! Media bardzo dokładnie śledzą ciążę Małgosi, a sama gwiazda chętnie o tym rozmawia. Ostatnio zdradziła również imię wybrane dla dziecka. O Majdanach zrobiło się głośno głównie dlatego, że zdecydowali się na sztuczne zapłodnienie. Prezenterka dodatkowo napisała książkę pt. „In vitro. Rozmowy intymne”.

Małgorzata Rozenek-Majdan po urodzeniu dziecka opuści kraj

Gwiazda niezwykle otwarcie mówi o przebiegu swojej ciąży jak i związanych z nią problemach. Warto wspomnieć, że para długo starała się o dziecko. Rozenek przyznała się również, że w 11 tygodniu ciąży poroniła bliźniaki. Ponadto, Perfekcyjna pani domu bardzo angażuje się w swoją fundację skupiającą się na edukacji o in vitro oraz wsparciu dla osób niepłodnych. Dodatkowo działa na rzecz innych organizacji związanych ze sztucznym zapłodnieniem. Małgosia wspomina również, że mimo ciąży sporo pracuje. Pojawia się na eventach i udziela wywiadów. Co ciekawe, już 8 marca, pojawi się w Senacie na konferencji skupiającej się na problemach czyhających na kobiety oraz możliwych rozwiązaniach.

View this post on Instagram

Soon…. #newcampaign

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

Małgosia przyznaje, że ma ręce pełne roboty, dlatego po urodzeniu dziecka, razem z całą rodziną chce opuścić Polskę. Prezenterka zdradza, że zostając w kraju byłaby narażona na wiele pokus związanych z medialnymi spotkaniami i pracą. Rozenek postanowiła więc odpuścić karierę i usunąć się z mediów, aby w pełni poświęcić się nowo narodzonemu dziecku. Prezenterka zapewniła, że wróci przed kamery już jesienią.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry