Małgorzata Rozenek-Majdan odważnie wyeksponowała kobiece kształty – ten kadr zrobi na Was wrażenie!

11 stycznia 2022
Przez: : MC

Małgorzata Rozenek-Majdan regularnie zasypuje swoich widzów pięknymi zdjęciami. Tym razem gwiazda zdecydowała się opublikować kadr, który rozgrzał internautów do czerwoności. Koniecznie zobaczcie!

Kariera Małgorzaty

Małgorzata Rozenek-Majdan to obecnie jedna z największych gwiazd polskiego show-biznesu. Przypomnijmy, że Gosia zyskała popularność jako prowadząca program Perfekcyjna pani domu. Produkcja okazała się absolutnym hitem i otworzyła drzwi do dalszego rozwoju kariery.

Zobacz także: Dieta Małgorzaty Rozenek-Majdan

Małgosia to obecnie topowa influencerka, aktywistka i prawdziwa bizneswoman. Warto wspomnieć, że w ostatnim czasie ruszyła również nowa marka Mrs. Drama należąca do Rozenek-Majdan, która okazała się absolutnym hitem i strzałem w dziesiątkę.

Małgorzata Rozenek-Majdan wraz mężem Radosławem Majdanem tworzą jeden z najpopularniejszych związków w naszym kraju. Małżeństwo aktywnie działa w mediach i otwarcie mówi o życiu prywatnym. Ogromna ilość internautów śledzi ich losy z zapartym tchem. Gosia i Radek są razem od 2013 roku, natomiast 10 września 2016 roku zdecydowali się pobrać. Owocem ich miłości jest synek Henryk, który przyszedł na świat 10 czerwca 2020 roku.

Małgosia na wczasach

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała kobiece kształty

Obecnie Małgorzata wraz z rodziną przebywa na egzotycznych wakacjach. 43-latka zasypuje swoich obserwatorów masą rajskich kadrów. Nie brakuje również ujęć, na których sama gwiazda prezentuje swoje wdzięki. Ostatni post Gosi wzbudził jednak niemałe poruszenie. Część internautów pieje z zachwytu, jednak są i tacy, którzy wytykają Małgorzacie… retusz zdjęć.

Na opublikowanym zdjęciu widać jak Gosia przechadza się, eksponując tym samym długie do nieba nogi i zgrabne pośladki.

Małgorzata eksponuje figurę

Pod postem pojawiły się setki komentarzy, a pod zdjęciem wybuchły zagorzałe dyskusje.

“Fotoshop aż razi w oczy!”

“piękna i ponętna”

“Widać na zdjęciu bokiem Photoshop nogi 👌🏻 ale figura tak czy siak do pozazdroszczenia”

“Ale retusz”– czytamy.

Co myślicie o odważnym poście Małgorzaty?

źródło: Instagram Małgorzaty Rozenek-Majdan

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej