Chcesz wyglądać jak Małgorzata Rozenek-Majdan? Wyeliminuj z diety trzy produkty!

16 lutego 2021
Przez: : J.J

Małgorzata Rozenek-Majdan jest posiadaczką wspaniałej figury. Nic nie przychodzi jednak samo – sylwetka Małgosi jest efektem połączenia diety z aktywnością fizyczną. Jeśli również chcecie prezentować się jak Małgosia zobaczcie, które produkty powinny zostać wyeliminowane z Waszego jadłospisu. Chcesz wyglądać jak Małgorzata Rozenek-Majdan?

Kilka słów o Małgorzacie Rozenek Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan prowadzi bardzo udane życie zarówno pod względem zawodowym, jak i prywatnym. Małgosia jest mamą trzech synów – Tadeusza, Stanisława oraz Henryka oraz szczęśliwą żoną – Radosława Majdana.

Swoją aktywność zawodową rozpoczęła lata temu. Zapewne wielu z Was pamięta ją w roli „Perfekcyjnej Pani domu”. Od tego czasu kariera Małgosi nabrała tempa i wciąż możemy oglądać ją w kolejnych projektach.

Szczególną popularnością cieszy się ostatnio program „Rozenek cudnie chudnie”, w którym Małgosi pokazuje, jak wyglądała jej droga do formy sprzed ciąży. Produkcja ta zdradza, jakie ćwiczenia wdrążyła w życie świeżo upieczona mama oraz jaką dietę stosowała. Również otrzymujemy od producentów dodatkowe, liczne porady, dotyczące dbania o swoje zdrowie i sylwetkę.

Zobaczcie także: Małgorzata Rozenek wyeksponowała figurę! WOW

Chcesz wyglądać jak Małgorzata Rozenek-Majdan?

Po figurze Rozenek widzimy, że ciężka praca nie idzie na marne. Choć jak sama uważa, jej sylwetka nie jest jeszcze idealna, wiele kobiet potwierdzi, że Małgosia biorąc pod uwagę trzy ciążę, może być dumna ze swojej formy.

Złota rada Małgorzaty Rozenek-Majdan

Rozenek-Majdan w rozmowie z „Party” zdradziła swój sposób na idealną sylwetkę. Oprócz aktywności fizycznej niezwykle ważna jest dieta, a z niej Małgosia wyeliminowała trzy produkty i jak uważa, jest to złoty środek. Mowa o mięsie, cukrze i alkoholu. Rozenek dodała, że najlepiej jest rezygnować z każdej z rzeczy po kolei, wtedy odbędzie się to dużo łatwiej:

„Cały czas namawiam was do rezygnacji tylko z trzech rzeczy. Wydaje mi się, że jak zrezygnujecie z mięsa, cukru i alkoholu, efekty przyjdą same, bezwysiłkowe. I nie namawiam was do tego, żebyście rezygnowali ze wszystkiego jednocześnie, tylko najpierw wybierzcie z tych trzech rzeczy jedna rzecz, z której będzie wam najłatwiej zrezygnować, i potem wprowadzajcie następne”

Skorzystacie ze złotej rady Małgorzaty Rozenek-Majdan?

Źródło: Instagram Małgorzaty Rozenek-Majdan

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej