Małgorzata Rozenek pokazała blizny na nogach – zdradziła, co się stało!

26 maja 2021
Przez: : MC

Małgorzata Rozenek zasypuje swoich obserwatorów kolejnymi kadrami z Meksyku. Najnowsze zdjęcie wzbudziło jednak sporo emocji, ponieważ widać liczne blizny na nogach gwiazdy. Perfekcyjna pani domu zdradziła, co się stało!

Kim jest Gosia?

Małgorzata Rozenek to obecnie jedna z najbardziej rozchwytywanych gwiazd polskiego show-biznesu. Wszechstronnie utalentowana Gosia sprawdza się nie tylko w roli prezenterki, ale również aktorki. Warto wspomnieć, że największą rozpoznawalność zapewnił jej program Perfekcyjna pani domu, którego była gospodynią. Pojawiła się również w takich produkcjach jak Projekt Lady, Projekt Runway, Azja Express, W dobrym stylu czy Rozenek cudnie chudnie. Małgorzata nie zatrzymuje się ani na moment i stale rozwija swoją karierę. Warto wspomnieć, że zaledwie kilka miesięcy temu premierę miała jej marka Mrs. Drama.

Prywatnie związana jest z Radowsławem Majdanem, z którym ma syna Henryka. Ich związek jest jednym z najpopularniejszych w naszym kraju, a losy pary śledzą tysiące Polaków. Ponadto Gosia jest również niezwykle aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych, m.in. Instagrama, na którym zgromadziła pokaźne grono obserwatorów.

Zobacz także: Małgorzata padła ofiarą oszustów
Zobacz także: Dieta Małgorzaty Rozenek

Małgorzata Rozenek pokazała blizny na nogach

Małgosia wraz z rodziną przebywa obecnie w Meksyku. Jak sama wyznała, wyjazd jest spowodowany obowiązkami zawodowymi. Na Instagramie gwiazdy regularnie pojawiają się kolejne zdjęcie, jednak jeden z ostatnich postów szczególnie zaniepokoił internautów. Na opublikowanym przez gwiazdę zdjęciu widać bowiem liczne blizny na nodze.

Blizny Małgorzaty Rozenek

Na komentarze fanów Gosi nie trzeba było długo czekać. Oprócz licznych komplementów oraz miłych słów znalazły się pytania dotyczące blizn. Perfekcyjna pani domu postanowiła rozwiać domysły internautów i zdradziła ich pochodzenie. Jak jak się okazuje, są spowodowane ugryzieniem psa oraz zadraśnięciem muszlą.

“jedna: od pogryzienia psa w dzieciństwie, a druga od muszli w morzu 😁” – napisała Małgorzata.

Doceniacie szczerość Gosi?

źródło: Instagram M_rozenek

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej