Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała niepublikowane zdjęcia z kliniki! Tak uczciła roczek Henia…

10 czerwca 2021
Przez: : MC

Małgorzata Rozenek-Majdan świętuje 1. urodziny swojego synka Henia! W związku z tym wyjątkowym dniem, opublikowała w mediach społecznościowych wyjątkowy post oraz relację z kliniki, w której wykonano zabieg in vitro. Koniecznie zobaczcie tą wzruszającą historię!

Majdanowie

Małgorzata Rozenek-Majdan wraz mężem Radosławem to jedna z najpopularniejszych par w polskim show biznesie. Małżeństwo aktywnie działa w mediach i otwarcie rozmawia o swojej rodzinie, którą z zapartym tchem śledzą internauci. Warto wspomnieć, że Gosia i Radek tworzą szczęśliwy związek od 2013 roku, natomiast 10 września 2016 roku zdecydowali się pobrać. Owocem ich miłości jest synek Henryk, który właśnie dzisiaj, 10 czerwca obchodzi swoje pierwsze urodziny!

Zobacz także: Gosia Rozenek pozuje w wyciętym stroju kąpielowym – WOW
Zobacz także: Stylizacja Rozenek warta kilka tysięcy złotych

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała niepublikowane zdjęcia z kliniki

Małgorzata jest szczęśliwą mamą 3 synów: Tadeusza, Stanisława i Henryka. Każdy z nich został poczęty dzięki metodzie in vitro. Warto wspomnieć, że Perfekcyjna Pani domu od dawna angażuje się w akcje wspierające sztuczne zapłodnienie i sprzeciwia się zaprzestaniu finansowania tej metody przez rząd. W związku ze swoim stanowiskiem wobec in vitro oraz w imieniu osób borykających się z problemami z zajściem w ciążę, gwiazda relacjonowała swoją trzecią ciążę. Ponadto włożyła wiele pracy w edukację innych o sztucznym zapłodnieniu, a nawet napisała o tym książkę.

Medialna ciąża oraz zaangażowanie Małgorzaty w szerzeniu wiedzy na temat in vitro niewątpliwie wpłynęło na jej popularność. Zarówno media jak i fani z zapartym tchem śledzili przebieg jej ciąży.

Dokładnie 10 czerwca 2020 roku na świat przyszedł Henryk Majdan. Gratulacjom i życzeniom nie było końca, a szczęśliwi rodzice nie ukrywali swojej radości. Dzisiaj Henio obchodzi 1. urodziny. W związku z tym ważnym wydarzeniem, Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała niepublikowane wcześniej zdjęcia z kliniki.

Małgosia Rozenek w klinice
Małgosia Rozenek w klinice

Pod postem Gosi pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy od internautów, wśród których czytamy:

“👏🏻👏🏻👏🏻 za normalizowanie in vitro w tym nienormalnym kraju!”

“Cudownie, że Pani o tym głośno mówi ❤️ u nas obecnie 32 tc. Dzieki in vitro spełniło się nasze marzenie ❤️”

“Cudowny post! Bardzo się wzruszyłam…”

Post związany z urodzinami Henia pojawił się również na profilu dumnego taty, który napisał:

“U nas impreza na całego 🎂 Henio #dzidziuśmajdana kończy rok💪 pierwszy prezent od Taty był przewidywalny ⚽️😂 KOCHAMY CIĘ SYNKU ❤️❤️❤️”

Życzymy Heniowi wszystkiego co najlepsze!

źródło: Instagram M_rozenek, R_majdan

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej