Rozenek eksponuje ciało w wyciętym stroju kąpielowym. Jest na czym zawiesić oko!

25 maja 2021
Przez: : J.J

Małgorzata Rozenek-Majdan wyjechała z całą rodziną na wakacje do słonecznego Meksyku. Cała rodzina świetnie bawi się na meksykańskich plażach i chętnie relacjonuje to swoim fanom w mediach społecznościowych. Zobaczcie, zdjęcia Małgosi w samym bikini.

Trzecia ciąża Rozenek

Małgorzata i Radosław Majdanowie długo starali się by na świecie pojawiła się ich wspólna pociecha. Po długiej i wymagających od nich cierpliwości drodze, w końcu się udało. Na świat przyszedł ich synek Henryk, który zawładnął życiem sławnych rodziców i ich profilami w mediach społecznościowych.

Rozenek cudnie chudnie

Rozenek tuż po szczęśliwym rozwiązaniu zaczęła walkę do powrotu figury sprzed ciąży w programie Rozenek cudnie chudnie. Małgorzata dzielnie ćwiczyła i zrzucała zbędne kilogramy. Ciężą drogą i efektami pochwaliła się z widzami. Po zakończeniu nagrywania zdrowe nawyki pozostały, a Małgosia wciąż pracuje nad swoją formą.

Zmagania o formę sprzed ciąży można oglądać na Instagramie Małgosi. Jej profil znajdziecie pod nazwą @m_rozenek. Warto zwrócić uwagę na ilość obserwujących ją osób, obecnie jest to 1.4 miliona a liczba ta ciągle rośnie w siłę. Oprócz wspomnianych już ujęć, obserwatorzy jej profilu są świadkami rodzinnych zdjęć, momentów z kariery zawodowej oraz nagrań na InstaStory, na którym dzieli się przeróżnymi treściami.

Ujęcia w stroju kąpielowym

Majdanowie po raz kolejny zawitali do słonecznego Meksyku, gdzie wypoczywają na meksykańskich plażach i chętnie relacjonują to na swoim Instagramie. To świetna okazja, by pochwalić się świetną formą i efektami treningów i diety. Małgosia opublikowała na swoim Instagramie moment, kiedy robi sesję dzieciom i Radkowi. Uwagę jednak przykuwa najbardziej jej widok w samym stroju kąpielowym. Zobaczcie i sami oceńcie! Warto również pamiętać, że od narodzin Henryka nie minął jeszcze pełny rok.

Rozenek-Majdan eksponuje figurę
Małgosia w bikini
Małgosia w stroju kąpielowym

Jak podoba się Wam figura Małgorzaty Rozenek-Majdan?

Zobacz także: Naturalna Rozenek na wakacjach

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej