Połącz się z nami

Małgorzata Rozenek – Majdan projektantką? Rozpoczyna nową przygodę!

Moda i uroda

Małgorzata Rozenek – Majdan projektantką? Rozpoczyna nową przygodę!

Małgorzata Rozenek – Majdan projektantką? Jedna z najpopularniejszych gwiazd TVNu postanowiła zboczyć ze swojej zawodowej drogi i stworzyć coś zupełnie nowego. Padło na projektowanie! Musicie to zobaczyć!

Małgorzata Rozenek-Majdan nie zwalnia tempa. Polska prezenterka telewizyjna ma na swoim koncie wiele wystąpień, brała udział w takich programach jak: „Perfekcyjna Pani domu”, „Bitwa o dom”, „Piekielny hotel”, „Projekt Lady”, „Azja Express” czy „Iron Majdan”.
Oprócz dorodnej kariery prezenterki bądź po prostu uczestniczenia w rozrywkowych programach, Małgorzata ma na swoim koncie również napisanych 8 autorskich książek. Ostatnia z nich to „In vitro. Rozmowy intymne”.

Nic dziwnego, że Rozenek-Majdan postanowiła wydać książę dotyczącą właśnie tej metody. Dzieci, które urodziła, przyszyły bowiem na świat poprzez zapłodnienie in-vitro. Informowaliśmy Was, kiedy rząd zdecydował się o zaprzestaniu finansowania tej metody, prowadząca „Projekt Lady” zaczęła się wówczas głośno przeciw temu sprzeciwiać. W imieniu milionów osób prosiła i walczyła, aby rząd przywrócił refundację dla osób, które cierpią z powodu niepłodności, a marzą o tym, by mieć dzieci -więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ!

Małgorzata Rozenek – Majdan projektantką? Rozpoczyna nową przygodę!

Okazuje się, że Małgorzata pomimo swojej dorodnej kariery zawodowej postanowiła pójść nieco, krok dalej. Jak się okazuje, „Małgonia” tym razem postanowiła spróbować swoich sił w branży modowej.
Gwiazda już niebawem poprowadzi nowy program w telewizji „TVN Style”:

„Zaprezentuje m.in. tricki, które ułatwią życie każdej pani domu.”

To nie wszystko! Oprócz prowadzenia nowego lifestyle’wego programu Rozenek stworzy autorską linię odzieżową, które zaprezentuje nam już w nowym sezonie. Jak podaje „Gala” nie wiadomo jakiej marki będą to ubrania. Być może prowadząca skusi się na otworzenie własnej firmy (tak jak w przypadku, kiedy stworzyła własny catering dietetyczny).
Wiadome jest natomiast, że już teraz Rozenek-Majdan prezentuje swoim nazwiskiem linię kurtek zimowych.

Na swoim profilu na Instagramie Małgorzata zachęciła do kupna kurtek jej projektu:

„Moja kurtka Lady M in red dla @tiffi_fashion ❤️❤️❤️ love it ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️Kochani, wraz z narodzinami Fundacji MRM, startuje projekt MRM&Tiffi w którym udział biorą moje dwa modele kurtki Lady M (błyszcząca czarna i czerwona)! 100zł ze sprzedaży każdej kurtki trafi na konto mojej fundacji. Kurtki są wyjątkowe i jest ich tylko 350 sztuk. Każda ma swój certyfikat, który jest potwierdzeniem jej wyjątkowej jakości. Bądź widoczna tej jesieni i zimy ???? niech Cię przegapią ??? #ladym

Jesteście ciekawi jak poradzi sobie Małgorzta Rozenek-Majdan w nowej brażny?

Kontynuuj czytanie
Reklama
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry