Małgorzata Rozenek-Majdan wynajęła willę, w której mieszkała wcześniej inna gwiazda! Możecie się zdziwić!

8 lipca 2022
Przez: : KS

Małgorzata Rozenek-Majdan i jej przeprowadzka to ostatnimi czasy jeden z najchętniej komentowanych tematów w sieci. Jak się okazuje, przed Perfekcyjną Panią Domu w willi mieszkała inna postać znana z polskiego show biznesu! Możecie być zdziwieni!

Przeprowadzka Małgorzaty Rozenek-Majdan

Już od jakiegoś czasu Małgorzata Rozenek-Majdan może konkurować o miano najpopularniejszej postaci telewizyjnej. Co za tym idzie, duże zainteresowanie wzbudzają nie tylko nowe projekty i kariera kobiety, ale także życie prywatne jej i jej najbliższych. Ku uciesze fanów, prowadząca programu Projekt Lady chętnie dzieli się takimi informacjami. Zwłaszcza w swoich social mediach.

Ostatnio gwiazda nie ukrywała, że jest pochłonięta przeprowadzką. Już jakiś czas temu żaliła się, że jak najszybciej chce wyprowadzić się z miasta i wraz z ukochanym Radosławem Majdanem i dziećmi, które razem wychowują zamieszkać na uboczu.

Już oficjalnie wiadomo, że gwiazdorska para i ich pociechy zamieszkali w willi na obrzeżach Warszawy. Relację z przeprowadzki Rozenek-Majdan zamieściła także w swoich social mediach. Zdania fanów Perfekcyjnej Pani Domu na temat nowego miejsca zamieszkania są podzielone, choć sama kobieta nie ukrywa podekscytowania.

Zobacz także: Małgosia Rozenek-Majdan w tęczowej stylizacji na Paradzie Równości

Rozenek-Majdan mieszka w willi, którą wybudował Wojciech Modest Amaro

W sieci pojawiła się ciekawa informacja na temat domu, w którym zamieszkała Małgorzata Rozenek-Majdan i jej najbliżsi. Otóż, okazuje się, że cała willa powstała na życzenie szefa kuchni Wojciecha Modesta Amaro i jego żony Agnieszki.

Dom o powierzchni ponad 300 metrów kwadratowych Amaro z żoną zamieszkiwali przez dobrych kilka lat. Co więcej, żona restauratora sama zaprojektowała wnętrza. Jednakże, po kilku latach sprzedali posiadłość, a obecny właściciel przeznaczył ją na wynajem.

Małgorzata Rozenek-Majdan przeprowadzka
Małgorzata Rozenek-Majdan w trakcie przeprowadzki

Wszystko wskazuje na to, że Małgosia Rozenek-Majdan i jej najbliżsi właśnie tam spędzą czas, w trakcie którego będzie powstawał ich dom w Konstancinie.

źródło: Instagram Małgorzaty Rozenek-Majdan

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej