Małgorzata Rozenek-Majdan wyprzedaje swoją szafę – ceny zwalają z nóg!

28 lipca 2021
Przez: : MC

Małgorzata Rozenek-Majdan zdecydowała się na sprzedaż ubrań i dodatków, których już nie nosi. W dużej mierze są to markowe kreacje, których ceny sięgają nawet kilku tysięcy złotych!

Kariera

Małgorzata Rozenek-Majdan zyskała sławę jak i sympatię telewidzów jako prowadząca liczne programy. Co ciekawe, z wykształcenia jest prawniczką. Występowała w takich produkcjach jak Perfekcyjna pani domu, Projekt Lady czy Azja Express. Ponadto Małgorzata bierze udział w licznych kampaniach reklamowych i jest ambasadorką wielu firm. Aktywnie działa w mediach społecznościowych i jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej rozchwytywanych influencerek w naszym kraju. Świetnym dowodem są na to liczby, bowiem na samym Instagramie obserwuje Małgosię prawie 1,5 mln osób.

Jeśli chodzi o życie prywatne, Małgorzata tworzy szczęśliwy związek z Radosławem Majdanem od 2013 roku, natomiast 10 września 2016 roku zdecydowali się pobrać. Owocem ich miłości jest synek Henryk, który 10 czerwca obchodził swoje pierwsze urodziny.

Małgorzata Rozenek-Majdan na wakacjach

Zobacz także: Cena stroju kąpielowego Małgosi Rozenek robi wrażenie

Małgorzata Rozenek-Majdan wyprzedaje szafę

Małgosia to nie tylko bizneswoman, influencerka i prezenterka, ale również ikona stylu. Gwiazda wielokrotnie zachwyciła swoimi nietuzinkowymi i oryginalnymi stylizacjami. Warto wspomnieć, że na Instagramie Gosi znajdziecie mnóstwo modowych inspiracji. Celebrytka na tyle polubiła się z modą, że postanowiła stworzyć własną markę odzieżową o nazwie Mrs. Drama.

To jednak nie koniec rewelacji. Tym razem Małgorzata Rozenek-Majdan postanowiła zorganizować wyprzedaż szafy i sprzedać ubrania, buty oraz dodatki, których już nie nosi. Wśród wystawionych produktów znajdziemy m.in. torebkę Dior za 6000 zł, torebkę Chloe za 2800 zł czy buty Burberry za 1250 zł. Nie zabrakło również takich marek jak Chanel, Gucci i Christian Louboutin.

Link do wyprzedaży szafy Małgosi znajdziecie TUTAJ.

Skusicie się na zakupy?

źródło: Instagram M_rozenek, keepthelabel.com

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej