Małgorzata Rozenek-Majdan zachwyca figurą. Wyeliminowała z diety trzy składniki!

25 września 2022
Przez: : M.S.

Nie da się ukryć, że figury Małgosi Rozenek pozazdrościłaby niejedna nastolatka. Perfekcyjna pani domu od jakiegoś czasu ciężko pracuje nad swoją sylwetką, poddając się wyczerpującym treningom. Ponadto prezenterka DDTVN wyznała, że wyeliminowała ze swojej diety trzy produkty.

Kariera Małgosi Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan zasłynęła w telewizji jako perfekcyjna pani w domu, pouczając bohaterki programu , jak utrzymać porządek w domu. Ponadto, w Projekt Lady uczyła młode dziewczyny dobrych manier. Oprócz tego wraz ze swoim mężem Radkiem, Małgosia wzięła udział w Azja Express i Iron Majdan. Ostatnio, perfekcyjna pani domu dostała angaż a telewizji śniadaniowej TVN-u Dzień dobry TVN, gdzie u boku Krzysztofa Skórzyńskiego współprowadzi program. Warto wspomnieć, że gwiazda prowadzi także swoje biznesy.

ZOBACZ TAKŻE: Rozenek-Majdan w kardiganie własnej marki

Rozenek-Majdan bardzo aktywnie działa w mediach społecznościowych, gdzie dokumentuje niemalże każde wydarzenie ze swojego życia. W ostatnim czasie obserwatorzy Małgosi z pewnością zauważyli, że prezenterka bardzo doba o swoją sylwetkę. Ponad dwa lata temu Rozenek-Majdan urodziła synka Henia i bardzo szybko wróciła do formy.

Dieta Rozenek-Majdan

Aktualnie, Małgosia może pochwalić się bardzo szczupłą i wysportowana sylwetką, która jest zasługą codziennych treningów. Nie da się ukryć, że ciało 44-latki wygląda obłędnie i niejedna nastolatka może pozazdrościć jej takiej figury.

W rozmowie w jastrzabpost, prezenterka TVN zdradziła, co ją motywują do dbania o formę. Perfekcyjna pani domu wyznała, że nie musi się motywować, gdyż jest zdyscyplinowana. Założyła sobie w kwietniu, że będzie codziennie ćwiczyć i tego się trzyma.

Nie motywuję się, tylko jestem zdyscyplinowana. Motywacja, to jest coś, co w pewnym momencie odpuszcza, a dyscyplina zostaje z tobą na zawsze. Ja jestem ogromnym zwolennikiem teorii nie negocjowania ze sobą. Pod koniec kwietnia, jak zaczęłam treningi podjęłam decyzję, że to jest ten czas, ten moment i ja się temu poświęcam. Od tego momentu ja już nawet nie analizuje i nie negocjuję ze sobą, czy chce mi się iść na trening czy nie – wyznała Małgosia.

Rozenek-Majdan dodała także, że trening nie tylko pomaga jej fizycznie, ale także psychicznie. Po ćwiczeniach prezenterka czuje się spokojniejsza:

Ale powiem więcej- ten trening daje mi bardzo dużo psychicznie. Niezwykle doceniłam to w tym momencie ekstremalnie trudnym, który jest wyzwaniem emocjonalnym. Ten trening jest taką stałą rzeczą, która powoduje, że bardzo mnie to uspokaja. Nie można za dużo myśleć. Wstajesz, robisz. Wczoraj było wydanie DD TVN z którego byłam niezwykle zadowolona. Widzę, że to idzie w dobrą stronę. Ale oczywiście mam też uwagi, więc też dużo myślałam o tych uwagach. Ale trening jest czymś, co naprawdę pomaga wszystko poukładać w głowie. Jak sobie znajdziesz taką przestrzeń na siebie właśnie w głowie, to będzie łatwiej znaleźć motywację.

Jednak wspaniała sylwetka Małgosi to nie tylko zasługa katorżniczych treningów, ale także odpowiedniej diety. Perfekcyjna pani domu przyznała, że ze swojego jadłospisu wykreśliła trzy produkty. Jak się okazuje Rozenek-Majdan nie spożywa mięsa, cukry oraz nie pije alkoholu:

“Cukru, mięsa i alkoholu. To są trzy rzeczy, których wyeliminowanie jest przepisem nie tylko na zdrową sylwetkę, ale przede wszystkim na zdrowie. To, co jest ważne, to to, że ja jestem osobą, która jest także bardzo odporna fizycznie. Nie straszne mi są katary, przeziębienia. Ja nie choruję. Cukier jest tragiczny, alkohol dla kobiety, która jest po 30-stce i ma jakieś wypełniacze na twarzy, to już w ogóle jest tragedia. No i mięso. Mięso wbrew pozorom zabiera nam siłę, a nie ją daję.”

Źródło: jastrzabpost, Instagram Małgorzaty Rozenek-Majdan

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej