Małgorzata Rozenek o zbiórce Karoliny Plachimowicz – wesprze byłą uczestniczkę “Projektu Lady”?

3 lutego 2022
Przez: : MC

W ostatnich dniach zrobiło się wyjątkowo głośno o Karolinie Plachimowicz, uczestniczce 2. edycji Projektu Lady, która zorganizowała zbiórkę pieniędzy. Kobieta tonie w długach i została eksmitowana z mieszkania. O jej sytuacji wypowiedziała się Małgorzata Rozenek-Majdan.

Sytuacja uczestniczki programu Projekt Lady

W ostatnich dniach do mediów dotarły doniesienia o niepokojącej i trudnej sytuacji Karoliny Plachimowicz, która wystąpiła w 2. edycji Projektu Lady. Już w trakcie emisji programu kobieta podzieliła się swoją trudną przeszłością, a z czasem na jaw zaczęły wyciekać kolejne informacje. Córka Karoliny wychowuje się z ojcem, a sama uczestniczka dorabiała pieniądze jako prostytutka.

Zobacz także: Karolina Plachimowicz sprzedawała się za pieniądze – szczere wyznanie uczestniczki Projekt Lady

Nie da się jednak ukryć, że swoim występem w programie zyskała sporą rozpoznawalność. Uczestniczka programu postanowiła to wykorzystać, organizując zbiórkę opiewającą na kwotę 20 tys. zł. Pieniądze miały zostać przeznaczone na wydanie biografii. Plan nie doszedł do skutku, a w ostatnim czasie Karolina założyła kolejną zrzutkę – tym razem na 5 tys. zł. Z opisu dowiadujemy się, że Plachimowicz ma niespłacone długi, a ponadto została eksmitowana z mieszkania w Holandii.

Karolina Plachimowicz
Uczestniczka 2. edycji Projektu Lady

Małgorzata Rozenek o zbiórce pieniędzy

O komentarz w sprawie poprosiła reporterka serwisu JastrząbPost samą Małgorzatę Rozenek-Majdan – gospodynię Projektu Lady. Gwiazda wyznała, że z wieloma uczestniczkami wciąż utrzymują kontakt, jednak nie ze wszystkimi. Ponadto zaznaczyła, że każdy sposób walki o lepsze jutro i szukania pomocy jest dobry. Nie mniej jednak Gosia wyznała, że sama być może skorzystałaby z innego sposobu niż Karolina.

Zobacz także: Finał 6. edycji Projektu Lady

“Uważam, że każda forma walczenia o siebie, każda forma szukania pomocy zasługuje na to, żeby się nad tym pochylić (…) bardzo nie lubię oceniać ludzi nie znając sytuacji i wydawać jakiekolwiek osądy” – powiedziała Małgosia w sprawie Karoliny.

Co myślicie o całej sytuacji?

źródło: jastrzabpost.pl, Instagram Karoliny Plachimowicz / Małgorzaty Rozenek

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej