Połącz się z nami

Małgorzata Rozenek OBURZONA zachowaniem tabloidu! ” Jest pewna granica godności”!

Z życia gwiazd

Małgorzata Rozenek OBURZONA zachowaniem tabloidu! ” Jest pewna granica godności”!

Małgorzata Rozenek-Majdan pomimo tego, że już od dawna nie jest z Jackiem Rozenkiem, dzielnie go wspiera w tych ciężkich dla niego chwilach. Jednak ostatnio w szpitalu miała miejsce bardzo nieprzyjemna sytuacja, do której teraz postanowiła się odnieść gospodyni programu „Projekt Lady”! Zobaczcie!

Aktor Jacek Rozenek niemal dwa tygodnie temu trafił do szpitala po tym, jak doznał udaru mózgu. Więcej w tej sprawie pisaliśmy TUTAJ! Aktor powoli wraca do zdrowia i bez wątpienia może liczyć na wsparcie swojej rodziny, która dzielnie mu towarzyszyła przy szpitalnym łóżku. Swojego wsparcia udzieliła mu również Małgosia Rozenek, która z aktorem ma dwójkę synów, Tadeusza i Stanisława.

Ostatnio miała miejsce nieprzyjemna sytuacja, którą teraz postanowiła skomentować Małgorzata!

Celebrytka w rozmowie z portalem „Jastrząb post” dosadnie skomentowała zachowanie jednego z tabloidów, który nawet podczas tak trudnego czasu dla rodziny Rozenków, nie powstrzymał się od zakłócenia ich spokoju i opublikował zdjęcie Jacka ze szpitala!

Małgorzata w rozmowie z portalem skomentowała to skandaliczne zachowanie i nie kryła oburzenia zaistniałą sytuacją!

„Ustaliliśmy z rodziną, że nie będziemy się wypowiadać na ten temat. To jest trudny czas dla całej naszej rodziny. To jest taki moment, który bardzo weryfikuje wszystko to, co jest w życiu ważne. To był taki moment sfokusowana się na Jacku, szczególnie ze względu na dzieci. […]. To jest dla dzieci bardzo trudna sytuacja, ale nie chcemy o tym za bardzo mówić. Tym trudniej było nam zrozumieć jedną z gazet, która zrobiła zdjęcia Jacka w szpitalu, z ukrycia. Wydaje mi się, że jest pewna granica godności, której nie można przekraczać”– powiedziała w wywiadzie.

Portal dowiedział się również, jak czuje się teraz aktor, a jak wiemy jego stan zdrowia najwidoczniej uległ znacznej poprawie, ponieważ opuścił on już szpitalne mury, o czym pisaliśmy TUTAJ! Małgorzata również potwierdziła te doniesienia:

„Ale jest lepiej. To jest ważne, że u Jacka jest lepiej”.

My mamy nadzieję, że aktor wróci jak najszybciej do pełni sił, a rodzina Małgosi będzie mogła odetchnąć z ulgą!

Też potępiacie takie zachowanie niektórych tabloidów?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry