Połącz się z nami

Małgorzata Rozenek pokazała, jak mieszka!

Małgorzata Rozenek

Z życia gwiazd

Małgorzata Rozenek pokazała, jak mieszka!

Prowadząca program Projekt Lady, w którym daje przykład niepokornym dziewczynom, jak się właściwie zachowywać, znów uchyliła rąbka tajemnicy z życia prywatnego! Małgorzata Rozenek pokazała, jak mieszka, a dokładnie jak wygląda jej salon.

Salon Małgorzaty Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan (41 l.) to niekwestionowana gwiazda polskiego show-biznesu, która chętnie dzieli się w sieci swoim życiem zawodowym, ale i prywatnym. Próżno szukać dnia, w którym kolorowe pisma nie wspominają o Perfekcyjnej Pani Domu. Małgosia dobrze wie, jak właściwie wykorzystać swoją popularność. Nie można w tym miejscu nie wspomnieć, że jej profil na Instagramie śledzi już ponad 1 mln obserwatorów.

Jak wygląda jej salon? Jedno jest pewne… jest bajecznie piękny! W tym magicznym dla domowników miejscu królują jasne i ciepłe kolory. Widać też kamienną posadzkę z marmuru, nieskazitelne zasłony i piękne złote dodatki. Salon jest przestronny i komfortowy. Patrząc na zdjęcia mamy wrażanie jakbyśmy patrzyli na kadr z filmu.

„Znacie to przysłowie „wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej”? Za każdym razem, jak wracam, nawet z krótkiej podróży, myślę sobie, że jest cholernie prawdziwe #homesweethome #jegowysokośćgeorge #georgiomajdani #gangmajdana” – napisała Małgorzata Rozenek.

Jak mieszkają Majdanowie?

Poza kochającym mężem Radosławem i dziećmi, na Małgosię, w domu czekają również czworonogi, które mają iście królewskie miejsce. Nie sposób się nie zgodzić w opiniami jej wiernych obserwatorów:

„Przepięknie urządzone mieszkanie, eleganckie i przytulne, dużo fajnych lamp, które robią klimat”

Pięknie Małgosiu, a to szczera prawda „wszędzie dobrze ale w domu najlepiej” czytamy w komentarzach.

Małgorzata Rozenek pokazała, jak mieszka. Wystrój to zdecydowanie klasyka z elementami glamour, z którego bije po oczach luksus. A wszystko urządzone ze smakiem i wielką dbałością o szczegóły, jak przystało na Perfekcyjną. Wcale się nie dziwimy, że chętnie wraca do domu strudzona wyjazdami służbowymi. Kto by nie chciał wracać do takiego miejsca? Zgadzacie się z nami?

Zobacz także: Majdanowi planują budowę nowego domu

źródło: Instagram Małgorzaty Rozenek-Majdan

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry