Małgorzata Rozenek pokazała odważne zdjęcie kobiecych krągłości – tego jeszcze nie było! WOW!

7 lutego 2021
Przez: : MC

Małgorzata Rozenek pokazała odważne zdjęcie! Takiego kadru chyba jeszcze nie było. Świeżo upieczona mama pozuje w wyciętym stroju eksponując… Musicie to zobaczyć!

Gosia Rozenek to jedna z najpopularniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Stale rozwija swoją karierę i nie zatrzymuje się ani na moment. Lista jej osiągnięć jest naprawdę spora, a ponadto stale zaskakuje nas nowymi projektami.

Zobacz także: Internauci zarzucili Rozenek Photoshop. 42-latka pokazała, jak jest naprawdę

Małgosia po głośnej i medialnej ciąży postanowiła wrócić do swojej formy, dlatego rozpoczęła treningi i dietę. Cały proces walki o szczupłą sylwetkę nagrano, co możemy teraz oglądać w programie “Rozenek cudnie chudnie”.

„Dla Małgorzaty Rozenek 67 kilogramów to nie jest wymarzona waga. Jednak po ciąży, po czterdziestce i karmiąc dziecko, dodatkowe kilogramy trzeba zrzucać mądrze” – czytamy w opisie programu.

Małgorzata Rozenek pokazała odważne zdjęcie!

Gosia regularnie raczy swoich obserwatorów pięknymi kadrami. Ostatnio jej Instagram zapełnił się zdjęciami ze słonecznego Tulum. Pochwaliła się również swoją szczupłą figurą oraz rajskimi widokami. Nie zabrakło także zdjęć z uroczym Henrykiem, którego uwielbiają internauci jak i romantycznych fotografii z Radosławem. Tym jednak razem Małgorzata Rozenek pokazała niezwykle odważne zdjęcie! Świeżo upieczona mama pozuje na plaży w czerwonym i mocno wyciętym stroju kąpielowym. To jednak nie koniec! Dłoń, prawdopodobnie Radzia, została odbita na… Musicie to zobaczyć!

Pod postem nie zabrakło komentarzy od internautów, którzy nie kryli zachwytu. Co więcej, niektórzy z nich porównali Gosię do Ewy Chodakowskiej! Nie mogło zabraknąć również odniesień do Radka Majdana, którego ręka zapewne jest odbita na Gosi walorach. W komentarzach czytamy:

“Piękna kobieta w pięknym stroju. Niczego więcej nie trzeba. 😍”

“Na początku myślałam ze to Ewa Chodakowska! 😊 co za figura!”

“Ale Radzio ma duże ręce jak na bramkarza przystało 😂😂😂😂😂”

Trzeba przyznać, że figura świeżo upieczonej mamy robi ogromne wrażenie! Co sądzicie o odważnym zdjęciu Małgorzaty Rozenek? Podzielacie zdanie internautów?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej