Połącz się z nami

Małgorzata Rozenek pokazała się… bez makijażu! OMG

małgorzata rozenek

Moda i uroda

Małgorzata Rozenek pokazała się… bez makijażu! OMG

Żona Radosława zdradziła swoim fanom, że ma wolny dzień. W związku z tym postawiła na brak make-up’u i wygodne ciuchy. Małgorzata Rozenek pokazała się bez makijażu!

Zobaczcie, jak prezentuje się 42-letnia mama Henia w bardzo naturalnej odsłonie. Trzeba przyznać, że macierzyństwo zdecydowanie jej służy.

Małgorzata Rozenek-Majdan to bez wątpienia od lat jedna z najbardziej popularnych polskich gwiazd. Głośno o niej zrobiło się dzięki programowi „Perfekcyjna Pani Domu”, który okazał się dla Małgorzaty trampoliną do dalszych sukcesów. O tego czasu, a przypominamy, że data premiera tej hitowej produkcji miała miejsce w 2012 roku, Rozenek-Majdan prowadziła sporo innych programów, napisała kilka książek, a także angażowała się w wiele ciekawych projektów.

Prywatnie Małgorzata od kilku lat związana jest z Radosławem Majdanem. W połowie czerwca na świecie pojawiło się ich pierwsze wspólne dziecko – synek Henryk. Nie dało się ukryć, a sami rodzice kilkakrotnie to podkreślali, że mijający rok zdecydowanie należał do najmłodszego członka ich rodziny. Zarówno Małgorzata, jak i Radosław często chwalili się zdjęciami z Heniem i dzielili się z fanami urokami rodzicielstwa.

Małgorzata Rozenek pokazała się bez makijażu

Chociaż w rodzinie Majdanów pojawił się nowy członek, rodzice Henia nie zapomnieli o swoich zawodowych zobowiązaniach. Małgorzata kotko po porodzie pojawiła się na planie „Projekt Lady”, a od tego czasu zdążyła jeszcze zostać aktorką w filmie Patryka Vegi czy wystąpić w programie „Rozenek cudnie chudnie”, który pojawi się w TV już w następnym roku.

Chociaż małe dziecko i liczne obowiązki sprawiają, że Małgorzata nie narzeka na nudę, znajduje czas na własne przyjemności. Żona Radosława, która bardzo aktywnie prowadzi swój profil w mediach społecznościowych, zdradziła swoim obserwatorom, że dzień przed sylwestrem ma wolny, dlatego zrezygnowała z make-up’u, ubrała się w wygodne dresy i udała na zabieg na ciało. Zobaczcie sami. Małgorzata Rozenek pokazała się bez makijażu.

źródło: Instagram

Trzeba przyznać, że mama Henia prezentuje się kwitnąco, a macierzyństwo zdecydowanie jej służy.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Moda i uroda

Do góry