Małgorzata Rozenek rozprawia o swoim wyglądzie – gwiazda nie szczędzi komplementów!

21 lutego 2021
Przez: : MC

Małgorzata Rozenek rozprawia o swoim wyglądzie. Gwiazda w pełni się akceptuje, a o sobie mówi w samych superlatywach. Zobaczcie jej wypowiedź!

Małgorzata Rozenek-Majdan to jedna z największych gwiazd polskiego show-biznesu. Wszechstronnie utalentowana Gosia sprawdza się nie tylko w roli prezenterki, ale również aktorki. Ponadto wydała własną książkę o in vitro. Kobieta nie zatrzymuje się ani na moment i stale rozwija swoją karierę. Jej losy śledzą nie tylko media, ale również miliony Polaków, którzy uwielbiają rodzinę Majdanów.

Nie da się ukryć, że medialna ciąża Gosi niezwykle wpłynęła na jej karierę. Jej popularność zdecydowanie wzrosła, podobnie jak i zainteresowanie internautów, którzy ochoczo śledzili przebieg ciąży. Warto wspomnieć, że chłopiec został poczęty dzięki metodzie in vitro. Syn Majdanów przyszedł na świat 10 czerwca ubiegłego roku i od razu skradł serca internautów. Uroczy Henryczek regularnie gości na Instagramie swoich rodziców i zachwyca obserwatorów Gosi i Radka.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek padła ofiarą oszustów! Nie dajcie się nabrać!

Małgorzata Rozenek rozprawia o swoim wyglądzie

Świeżo upieczona mama po porodzie zapragnęła wrócić do formy sprzed ciąży. Powstał o tym nawet program “Rozenek cudnie chudnie”, który cieszy się dość skrajnymi opiniami wśród widzów. Metamorfoza Gosi, a przede wszystkim jej szczupła sylwetka jest regularnie komplementowana przez fanów gwiazdy.

Gosia słynie również z ogromnego dystansu i poczucia humoru. Regularnie odpowiada na komentarze dotyczące jej osoby i niekiedy wdaje się w kąśliwe dyskusje. Tym jednak razem Małgorzata Rozenek w rozmowie z Party wypowiedziała się o swoim wyglądzie.

“Prawda jest taka, że ja mam taką cechę – nie wiem, czy to jest od urodzenia, czy w wyniku wychowania moich rodziców, że ja niezależnie od tego, jak wyglądam uważam, że w ogóle jestem najpiękniejsza na świecie. Zawsze się czuję świetnie” – wyznała Małgorzata w rozmowie z Party.

Wypowiedź Małgorzaty może i nie jest za skromna, ale trzeba przyznać, że poczucie własnej wartości jest niezwykle istotne.

Podzielacie zdanie Gosi?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej