Małgorzata Rozenek tłumaczy się z żartów dotyczących imienia synka Agnieszki Włodarczyk! O co poszło?

10 lipca 2021
Przez: : MC

7 lipca Agnieszka Włodarczyk urodziła synka, któremu wraz z partnerem dali na imię Milan. Zdjęcie noworodka skomentowała Małgorzata Rozenek-Majdan, która zażartowała z imienia dziecka. Dla niektórych żart okazał się nie być oczywisty, dlatego gwiazda opublikowała małe sprostowanie.

Dziecko Agnieszki Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk na dniach po raz pierwszy została mamą. Przebieg ciąży regularnie relacjonowała na swoich mediach społecznościowych, a fani aktorki z niecierpliwością wyczekiwali porodu. Dokładnie 7 lipca na świat przyszedł Milan – syn Agnieszki Włodarczyk i jej partnera Roberta Karasia. Gratulacjom i zachwytom nie było końca, a internauci zasypali świeżo upieczoną mamę mnóstwem pozytywnych słów. Na Instagramie pojawiły się również komentarze od innych znanych osobistości, w tym Małgorzaty Rozenek-Majdan, która napisała:

“Wspaniała wiadomość. Wielkie gratulacje dla Was. Milan ma niewiarygodne szczęście, że ma takich rodziców jak Wy. Aktywnych, mądrych i cholernie ładnych. Witamy na Świecie Milan. Tu potrafi być naprawdę pięknie. Radzio pyta, czy może używać czasem zdrobniałej formy AC?”

Jak się okazuje, żart nie został w pełni zrozumiany, a liczne grono internautów nie kryło oburzenia. Pojawiły się głosy, że Małgorzata wyśmiała imię dziecka, co zostało negatywnie odebrane. Inni komentujący zarzucili Gosi, że jej komentarz jest wredny i absolutnie nie na miejscu. Czy jednak słusznie?

Zobacz także: Doda odpowiedziała na zaczepki Małgorzaty Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan tłumaczy się z żartu

Warto wspomnieć, ze sama Agnieszka odpowiedziała na komentarz Gosi słowami:

“Jasne”

Nic więc nie wskazywało, że komentarz został źle odebrany, jednak internauci rozpoczęli zagorzałe dyskusje twierdząc, że słowa Małgorzaty były wredne. Do całej sprawy postanowiła odnieść się nie tylko Agnieszka, ale i Małgorzata, które za pośrednictwem Instagrama zapewniły, że wszystko było żartem, a media niepotrzebnie napędziły aferę.

“Nikt nie miał nic złego na myśli, ale g*wnoburza wywołana” – czytamy.

Małgorzata Rozenek o aferze z imieniem synka Agnieszki

Co myślicie o tej sprawie?

źródło: Instagram Mrozenek, Anieszkawlodarczykofficial

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej