Małgorzata Rozenek w pięknych kozakach! Cena zwala z nóg!

5 grudnia 2019
Przez: : K.M.

Małgorzata Rozenek w pięknych kozakach ! Buty optycznie wyszczuplają nogi!

Czy jest ktoś, kto nie zna Małgorzaty RozenekMajdan? Jesteśmy pewni, że nie. Celebrytka, osobistość telewizyjna, ikona mody, piękna mama. Każdy słowo zdecydowanie do Niej pasuje. Popularność zdobywała prowadząc programy typu realty-show. „Piekielny hotel”, „Perfekcyjna Pani Domu”, „Projekt Lady”, to tylko kilka z produkcji, w których Małgosia była gospodarzem.

Jej wspólny program z mężem Radosławem Majdanem, “Iron Majdan” przyciągał przed telewizory tysiące widzów. Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych kobiet w Polsce. Dowodem tego jest liczba jej fanów na portalu społecznościowym Instagram. Ponad milion followersów, ta liczba mówi sama za siebie! Małgosia jest wspaniałą kobietą, często uczestniczy w akcjach charytatywnych. Ostatnio wzięła udział w kampanii organizowanej przez fundację Omeny Mensah #każdakoszulapomaga. Dochód ze sprzedaży ubrań zostanie przeznaczony na dokończenie budowy szkoły w Ghanie.

Małgorzata Rozenek dla wielu kobiet stała się ikoną stylu. Jej kreacje zdobywają serca wielu fanów. Celebrytka często dzieli się zdjęciami w Internecie. Przez wiele portali oraz gazet została uznana za najlepiej ubraną Polkę. Zdecydowanie się z tym zgadzam ! Gwiazda ciągle podąża za światowymi trendami. Ubiera się zarówno u wielkich projektantów, jak i w znanych sieciówkach. Nigdy się tego nie wstydziła, wręcz zachęca do tego wszystkich, aby próbowali łączyć style.

Małgorzata Rozenek w pięknych kozakach!

Ostatnio podzieliła się zdjęciem w jesiennej scenerii. Długi brązowy płacz w połączeniu z czarną spódniczką i czarnymi kozakami sprawił, że zdjęcie stało się hitem! Jednak największe poruszenie sprawiły buty celebrytki. Małgorzata Rozenek w pięknych kozakach podbiła serca fanów. Każdy zauważył, jaki przynoszą efekt. Buty zdecydowanie optycznie wyszczuplają nogi. W sieci zawrzało i pojawiło się mnóstwo pytań, skąd pochodzi ten model. Specjalnie dla Was znaleźliśmy. “Perfekcyjna” ma na sobie kozaki firmy Givenchy,których cena to ok. 6 tys. złotych. Nie mało, wielu internatów uważa, że są warte swojej ceny. Jesienny look przypadł fanom
do gustu. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komenatrzy:


„Jak zawsze piękna uśmiechnięta i z klasą??”, “Nie mogę się na Panią napatrzeć.

“Pięknie Pani wygląda obłędnie”

Źródło: Instagram

A Wam jak się podoba jesienny outfit Małgosi ?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz