Połącz się z nami

Małgorzata Rozenek w samej bieliźnie! Brzuszek jest naprawdę spory!

Małgorzata rozenek w samej bieliźnie

Moda i uroda

Małgorzata Rozenek w samej bieliźnie! Brzuszek jest naprawdę spory!

Przyszła mama pochwaliła się swoim obserwatorom kolejnym zdjęciem, na którym wyeksponowała ciążowy brzuch. Małgorzata Rozenek w samej bieliźnie!

Zobaczcie jedno z bardziej odważnych zdjęć Małgorzaty. Internauci nie mogli wyjść z podziwu!

Małgorzata Rozenek-Majdan i jej mąż Radosław już wkrótce zostaną rodzicami. Od kiedy w ubiegłym roku całą Polskę obiegła ta sensacyjna wiadomość, nie ma dnia, w którym media nie rozpisują się na temat Małgorzaty i tego, że wkrótce zostanie mamą. Nic w tym dziwnego. Majdanowie to jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Para, od kiedy została małżeństwem, głośno przyznawała, że marzy o wspólnym potomku. Chociaż Małgorzata jest już mamą dwóch synów z poprzedniego małżeństwa z Jackiem Rozenkiem, marzyła o tym, aby mieć dziecko także z Radosławem. Niestety nie było to proste i para zdecydowała się na zapłodnienie metoda in vitro.

Chociaż przez kilka początkowych miesięcy przyszli rodzice nie dzielili się informacją o błogosławionym stanie Małgorzaty, od kiedy media dowiedziały się o ciąży Rozenek-Majdan, dumne małżeństwo coraz chętniej pokazuje zdjęcia i dzieli się ze swoimi fanami swoi szczęściem.

View this post on Instagram

Kochani, przepraszam Was, że odzywam się dopiero teraz, ale wydarzenia ostatnich dni wymagały od nas pełnego zaangażowania. Mocno przejmuję się doniesieniami o koronawirusie i z ogromnym niepokojem obserwuję rozwój wypadków. Kochani‼️musimy być rozsądni‼️ ZOSTAŃMY W DOMACH‼️ potraktujmy najbliższe dni jak szansę na powstrzymanie fali zachorowań. Dzięki naszym działaniom możemy wpływać na sytuacje. Ograniczmy kontakty społeczne do minimum. Odwołałam wszystkie aktywności na najbliższy tydzień i uprzedziłam, że może to potrwać jeszcze jeden tydzień. R jeszcze jutro i chyba pojutrze musi iść do pracy, ale ja i chłopcy zamykamy się w domu. Może później wyjedziemy na wieś, żeby jeszcze bardziej odizolować się od dużych skupisk ludzkich. Pytałam lekarza o ryzyko dla ciężarnych i powiedział, że największy kłopot jest taki, że kobiecie w ciąży nie można podawać prawie żadnych leków, więc gdyby doszło do zakażenia, to i pomoc dla niej byłaby ograniczona. Trochę to przytłaczające. Kochani‼️ Musimy być mądrzy‼️ odpowiedzialni ‼️empatyczni‼️stosować się do zaleceń służb sanitarnych i państwowych‼️ nie wolno nam lekceważyć zagrożenia‼️ ale przede wszystkim musimy też myśleć o innych. Pamietajmy o seniorach ‼️ już niedługo sytuacja się uspokoi, ale jak szybko to nastąpi w dużej mierze zależy od nas. Nie dajmy się chorobie ‼️ #zostańwdomu 💪 wysyłamy Wam całą masę dobrej energii😁 i życzymy Wam wszystkim dużo, dużo zdrowia ❤️❤️❤️ p.s. Pysiula niezwykle mocno przejął się sytuacją i nawet w domu chodzi w stroju wojsk powietrznych😉🤣

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

Małgorzata Rozenek w samej bieliźnie

Majdanowie razem z dziećmi Małgorzaty od pewnego czasu przebywają poza Warszawą, aby chronić się przed potencjalnym zagrożeniem rozprzestrzeniającym się po całym świecie, a także i Polsce koronawirsuem. Niestety wirus ten może być groźny tym bardziej dla kobiet w ciąży, dlatego fani Małgorzaty bardzo martwią się o to, jak radzi sobie ich ulubienica w tym trudnym okresie.

Małgorzata w związku z licznymi pytaniami internautów postanowiła podzielić się ze swoim obserwatorami zasadami, którymi kieruje się podczas końcówki ciąży. Jak dodała, jest w stałym kontakcie z lekarzami i bardzo przestrzega odgórnych wytycznych, aby zachować jak największe bezpieczeństwo. Post, w którym szczegółowo wyjaśniła zasady, którymi się kieruje, opatrzyła bardzo odważnym zdjęciem prezentującym jej ciążowe krągłości. Zobaczcie sami. Małgorzata Rozenek w samej bieliźnie!

View this post on Instagram

Często mnie pytacie, czy nie martwię się w ten dziwny czas będąc w 7 mśc ciąży. Oczywiście, że czuje się nieswojo i nie tak sobie wyobrażałam końcówkę ciąży. Jesteśmy w ciągłym kontakcie z lekarzami i bardzo poważnie stosujemy się do ich zaleceń, a to bardzo pomaga nam w poczuciu, że robimy to co należy. Zalecenia są proste: 1. Unikanie kontaktów społecznych – od 15 marca , kiedy zdecydowaliśmy się uciec z Warszawy, po to żeby sobie to ułatwić, nie kontaktowałam się z nikim poza moją rodziną. To daje poczucie bezpieczeństwa, że nie miałam się jak zarazić. 2. Mycie i dezynfekcja rąk – przestrzeganie tego zalecenia nie jest szczególnie trudne, bo moja Mama zawsze zwracała mi na to uwagę, a przecież czym skorupka za młodu … itd 😁 3. Zdrowe żywienie – to, że siedzimy w domach i ciągnie nas do tej lodówki częściej niż zwykle, nie znaczy, że mamy sięgać po niezdrowe rzeczy 😄 to nie jest najlepszy czas na dietę, ale dobre nawyki żywieniowe się ma, niezależnie od trudności. 4. Ruch – tu pojawia się sporo kontrowersji, jedni krzyczą NIE WYCHODŹ Z DOMU, co ogólnie ma sens, ale i lekarze i Ministerstwo Zdrowia razem z Kancelarią Premiera wyraźnie mówią, że jeżeli masz szanse wyjść na spacer, z dala od skupisk ludzkich, rób to 😁 i tu wracamy do powodu dla, którego wyjechaliśmy z Warszawy. Tu nasze szansę na spotkanie ludzi na spacerach są nieporównywalnie mniejsze, niż w Warszawie, a spacer ma naprawdę dobroczynny wpływ na kobiety w ciąży 👍szczególnie, że woj. mazowieckie ma największa liczbę zachorowań, a psy same się nie wyprowadzą😉 Last but not least 5. Dobre nastawienie – można się dołować, martwić, czarnowidzieć, ale teraz to i tak nie ma sensu. Teraz i tak nie możemy nic zrobić. Ta pandemia dotknie każdego, każdą branżę, wszystkich, ale zajmiemy się jej skutkami później. Teraz starajmy się znaleźć pozytywne aspekty sytuacji. Ja cieszę się że wreszcie mam czas na przeczytanie wszystkich książek, które czekają na półce. I ciagle pamietam, że ten mały człowiek pod sercem nie wie co tu się dzieje i jeszcze będzie miał dużo czasu żeby się martwić w swoim życiu i dopóki zależy to ode mnie, nie chce żeby się już teraz denerwował. Dlatego spokój, relaks i miłość ❤️

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

Jak Wam podoba się ostatnie zdjęcie Małgorzaty? Według nas wygląda naprawdę zjawiskowo! Gratulacje!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry