Małgorzata Rozenek w stroju Ewy pozuje z mężem – gorące ujęcie!

24 maja 2021
Przez: : MC

Małgorzata Rozenek przebywa obecnie z mężem w Meksyku, skąd relacjonuje swoją podróż. Na Instagramie gwiazdy pojawiło się odważne zdjęcie z Radkiem, który czule ją obejmuje. Odważny kadr nie umknął uwadze internautów, którzy zasypali parę mnóstwem komentarzy.

Kariera Małgorzaty Rozenek

Małgosia od lat działa w mediach. Największą rozpoznawalność zapewniła jej rola prowadzącej program Perfekcyjna pani domu, w którym zdradzała sekrety, jak zajmować się domem. Przydomek związany z programem towarzyszy jej po dziś dzień. Gosia świetnie wykorzystała swoje “5 minut” i wzbiła się na szczyt polskiego show biznesu. Występy w licznych programach i reklamach przyczyniły się do zwiększenia grona fanów. Ponadto Rozenek jest także właścicielką swojej marki Mrs Drama, która cieszy się mnóstwem pozytywnych opinii.

Zobacz także: Afera związana z marką Małgorzaty Rozenek

Małgorzata Rozenek życie prywatne

Małgorzata będąc młodą kobietą wyszła za mąż za Łukasza Bukaczewskiego, jednak związek ten nie przetrwał próby czasu. Następnie wyszła za Jacka Rozenka, a owocem ich miłości są synowie – Stanisław i Tadeusz. W 2013 roku rozwiedli się, a zaledwie 3 lata później Małgorzata wzięła ślub z Radosławem Majdanem. W czerwcu ubiegłego roku przyszedł na świat ich syn Henryk, który został poczęty dzięki metodzie in vitro.

Zobacz także: Perfekcyjna pani domu planuje kolejną operację plastyczną

Gorące zdjęcie z Radkiem

Małgorzata Rozenek przebywa obecnie wraz z mężem w Meksyku. Jak sama wyznała, wyjazd jest związany z pracą. Perfekcyjna pani domu regularnie zamieszcza relacje z wyjazdu, jednak ostatnie zdjęcie wzbudziło sporo emocji. Małgosia w stroju Ewy pozuje z Radkiem, który czule ją obejmuje. Trzeba przyznać, że urocze zdjęcie pary zwraca uwagę. Zobaczcie sami:

Pod zdjęciem nie mogło zabraknąć komentarzy od internautów, którzy zasypali parę komplementami. Wśród nich czytamy:

“Ale HOT 🔥”

“Znakomite zdjęcie😍”

“Piękna Para od zawsze podziwiam👏👏👏”

“Genialne zdjęcie”

A jak Wam podoba się odważna fotografia Majdanów? My jesteśmy zachwyceni!

źródło: Instagram M_rozenek

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej