Małgorzata Rozenek znowu retuszuje swoje zdjęcia! Internauci są bezlitośni: “za mocno przerobione foto”!

26 lipca 2021
Przez: : MC

Małgorzata Rozenek opublikowała zdjęcia, które oburzyły internautów. Spostrzegawczy użytkownicy Instagrama dopatrzyli się retuszu i niepochlebnie wypowiedzieli się o poście gwiazdy.

Kilka słów o Małgosi

Małgorzata Rozenek-Majdan to obecnie jedna z najpopularniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Nie da się ukryć, że największą popularność przyniósł Gosi program pt. Perfekcyjna pani domu, którego była prowadzącą. Zyskała wówczas ogromną sympatię widzów, którzy ochoczo oglądali ją także w innych produkcjach, m.in. Projekcie LadyBitwie o domProjekcie RunwayIron Majdan czy Rozenek cudnie chudnie. Ponadto Małgorzata bierze udział w licznych kampaniach reklamowych, jest ambasadorką wielu firm, a także jest właścicielką własnej marki Mrs. Drama.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek i jej wyprawa do dżungli – ta stylizacja z pewnością Was zaskoczy

Małgorzata Rozenek przerabia zdjęcia

Gosia to również jedna z popularniejszych polskich influencerek i instagramerek, która niezwykle aktywnie działa w mediach społecznościowych. Na profilu Perfekcyjnej pani domu znajdziemy mnóstwo zdjęć z podróży oraz postów związanych z życiem prywatnym jak i zawodowym. Warto również dodać, że profil Małgorzaty cieszy się ogromną popularnością i obserwuje go prawie 1,5 mln osób.

Jak przystało na prawdziwą gwiazdę, zdjęcia Gosi są bardzo przemyślane, często pozowane, a stylizacje doskonale dobrane. Jak się jednak okazuje, po raz kolejny w mediach rozpętała się burza dotycząca retuszowania zdjęć. Internauci wielokrotnie zwracali uwagę na przeróbki zdjęć Małgorzaty, które widoczne były gołym okiem. Tak stało się i tym razem, kiedy Rozenek opublikowała fotografie z Włoch, pozując w stroju kąpielowym. Na jednym z nich jej dłoń i stopa wyglądają na nieco zdeformowane, co może wiązać się z retuszem figury. Sami zobaczcie:

Internauci oskarżają Małgorzatę o przerabianie zdjęć

Post Małgorzaty wzbudził ogromne kontrowersje, a liczne grono internautów postanowiło skomentować zdjęcia gwiazdy:

“Ja bym usunęła to drugie foto, ręka i stopa źle wyglądają Pani Małgosiu…znowu za dużo PS😉”

“Oj retusz nie wyszedł jak trzeba 😂”

“Ręka jakąś dziwna 😂 chyba za mocno przerobione foto 😢”

“Oj Małgonia mistrzem fotoszopa to ty nie jesteś” – czytamy pod postem Małgosi.

Co myślicie o tej sprawie?

źródło: Instagram M_rozenek

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej