Małgorzata Rozenek wybrała się do dżungli – “najbardziej absurdalne ubranie”!

4 czerwca 2021
Przez: : MC

Małgorzata Rozenek wraz z rodziną przebywa obecnie w Meksyku. Gwiazda wybrała się do dżungli, jednak jej stylizacja niekoniecznie została dobrana do panujących tam warunków. Gosia sama przyznała: “konkurs na najbardziej absurdalne ubranie do dżungli – wygrany”. Zobaczcie zdjęcia!

Małgorzata Rozenek kariera

Gosia to obecnie jedna z najbardziej rozchwytywanych polskich gwiazd. Prezenterka zyskała popularność prowadząc program Perfekcyjna pani domu. Dzięki tej produkcji zyskała sympatię widzów oraz rozpoznawalność, co ułatwiło rozwój dalszej kariery. Małgorzatę mogliśmy zobaczyć w wielu spotach reklamowych i programach, a medialna ciąża bez wątpienia przyczyniła się do wzrostu zainteresowania jej osobą.

Prywatnie związana jest z Radosławem Majdanem, z którym wychowuje trzech synów – Stanisława, Tadeusza i Henryka. Majdanowie ochoczo dzielą się swoim życiem w mediach, dzięki czemu grono ich fanów stale się powiększa.

Zobacz także: Odważne zdjęcie Małgorzaty i Radosława
Zobacz także: 43. urodziny Małgorzaty Rozenek-Majdan

Stylizacja Małgorzaty na wycieczkę do dżungli

Gosia wraz z rodziną przebywa obecnie w Meksyku, gdzie wyjechali w celach służbowych. Gwiazda regularnie publikuje w swoich mediach społecznościowych zdjęcia z przepięknych miejsc. Zachwytom nie ma końca, jednak ostatni post wzbudził wiele uśmiechu na twarzach internautów. Mianowicie Małgorzata wybrała się na wycieczkę do dżungli, jednak jej stylizacja nie do końca była trafiona. Perfekcyjna pani domu sama przyznała, że jej strój jest dosyć absurdalny i ma tego świadomość.

Gosia postawiła na błękitną sukienkę z falbankami i klapki, a dopełnieniem okazała się torebka w kształcie… świnki!

“Konkurs na najbardziej absurdalne ubranie do dżungli – wygrany 💪😜😂🤣 sukienka i torebka świnka 💁‍♀️😂 (…)  i od razu dodam dla wszystkich, którzy będą chcieli mi napisać że to głupie itd… darujcie sobie- ja to wiem 😂😂😂” – napisała Małgosia.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od internautów, którzy z humorem skomentowali stylizację Gosi. Niewątpliwie ich największą uwagę przykuła torebka w kształcie świnki.

“A co to w dżungli nie można wyglądać elegancko😍”

“Eee tam, wygląda Pani po prostu jak współczesna Jane Porter z bajki “Tarzan” 😉 ona też trafiła do dżungli w eleganckiej sukience 😉”

“A ja nie widzę w tym nic głupiego 👏”

“Torebka świnka wygrywa wszystko ❤️😍” – czytamy w komentarzach.

A jak Wy oceniacie stylizację Małgorzaty?

źródło: Instagram M_rozenek

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej